Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Bianca Brewster lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bianca Brewster

Bianca Brewster


Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : Brookhaven, Suffolk County, New York, U.S.
Registration date : 2007. Nov. 30.

Bianca Brewster lakása Empty
TémanyitásTárgy: Bianca Brewster lakása   Bianca Brewster lakása Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 10:01 pm

Könnyen megközelíthető tőle a Stony Brook egyetem, Bianca és néhány évfolyamtársának( Megan Rose Gedris, Ethan Watros, Roxanne Shelley, Matthew Nowack) választása, kikkel közösen állják a lakbért, talán pot ezért esett erre az alapszükségleteket kielégítő, komfortos lakásra. A főbérlő Joshua Griffith.
Bianca Brewster lakása New_yawwk_by_spirulinai
Vissza az elejére Go down
http://heroes-rpg.bestofforum.net
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Bianca Brewster lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 41   Bianca Brewster lakása Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2008 8:26 am

Mikor Bianca hazatér a lakására, egy email várja a gépén. Lakótársai ez egyetemen húzzák az igát, így zavartalanul elmélyedhet benne. Keith Thatcher írt:

Feladó: Logger
Téma: Melo
Érkezett: 14:10
Üzenet: Grey! Bakker, tuti melót kaptam. Kerestelek, de nem vetted fel a telcsid. Valami céges majom tesztelni akarja a vállalata védelmi rendszerét, egy rugót ígért, ha fél óra alatt bejutok. Röhej! Mennem kell, megjött értem a kocsi. Kinéztem, bakker, ez egy fekete limó! @va jó sorom lesz! Ha van kedved, holnap ellóghatnánk valamerre. Ekkora susnyáért akárhová elmennék. Na, szasz! Megyek. Azért… tudod, mint a filmen, ha egy óra múlva nem jelentkezek, értesítsd a rendőrséget, hihihi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bianca Brewster

Bianca Brewster


Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : Brookhaven, Suffolk County, New York, U.S.
Registration date : 2007. Nov. 30.

Bianca Brewster lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bianca Brewster lakása   Bianca Brewster lakása Icon_minitimePént. Feb. 01, 2008 10:20 pm

Bianca mail-jei becsekkolásának közepette azon is hezitálni látszik, hogy egyáltalán megillesse e válasszal Thatchert, de végül aztán válaszát két mondatban tudja le melybe vegyül szarkazmus, de néhol bujaság is.


----- Üzenet -----
Feladó: Gr3yFr3quency
Téma: re:Melo
Címzett: Logger


> Érdekes.. nem nehéz felnyomni egy olyan primitív programkódot, mint amilyenekkel megveszik kilóra az ilyen céges dilettáns köcsögöket az etikus hackerek.
> Különben meg kisebb gondom is nagyobb annál, minthogy az ömlengésedet hallgassam a hőstetteidről, nem azt hiszem nem érek rá.
> De azért csak így tovább, spanom. Látod, így kell kamatoztatni a hasznos hülyékből.
>
>
>
Vissza az elejére Go down
http://heroes-rpg.bestofforum.net
Bianca Brewster

Bianca Brewster


Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : Brookhaven, Suffolk County, New York, U.S.
Registration date : 2007. Nov. 30.

Bianca Brewster lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bianca Brewster lakása   Bianca Brewster lakása Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2008 9:42 pm

Ingerülten rejti el azt az üzenetet megjeleníteni hivatott ablakot a képernyőn, majd kortyol egyet a bögréből, melynek peremén eddig ujjait nyugtatta.
~ - Te jó ég, milyen őrült egy nap volt. A többiek az egyetemen gürcölnek és meg megint elblicceltem egy napot. De most legalább a vizsgákon nem kell örlődnöm. Igaz, minden szemeszternél csak én nem görnyedek a könyvtárban. De dacára, hogy félszívvel tanulok mindig átmegyek és.. nem értem mások kapacitása miért csak egy közepesre futja amikor órák hosszat pedáloznak. ~ -
Ekkor hirtelen kap halántékához. Az ablak résre nyitva állt a szobában, és a lányt rendszerint nagyon tudták irritálni a kinti kaotikus neszek. Feláll majd leveti magát a másik helyiségben húzódó ülőalkalmatosságba, melyet ő úgy háromszor kitett. Az evést egyszerűen elfeledtették vele mély gondolatai. Ekkor előhúzza zsebéből azt a névjegyet, melyet az a Christina nevű nő adott át neki. Ez áll rajta:

„Nagy bajban vagyok, elvesztem. Kérlek, értesítsd a gazdimat, ha megtalálsz!”
GH_34_tz_19_rth@telus.net

Többször is végigfuttatta rajta szemeit, olykor fel-fel pattantak pillái és különös fintor játszott szája szegletében. Mindez alatt némi idegen, első pillantásra kínai szöveg is állt. Ezt olvasva felötlenek benne a délelőt, ugyancsak kínaiul hallottak is.

~ - Nagyon fura volt az a nő. Na meg kik lehettek azok a vágottszemű fazonok? Talán Meg le tudná ezt fordítani. Ez a mail cím meg.. ezen a szálon már el tudok indulni.. ~ -
Vissza az elejére Go down
http://heroes-rpg.bestofforum.net
Ajánlott tartalom





Bianca Brewster lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bianca Brewster lakása   Bianca Brewster lakása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bianca Brewster lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bianca Brewster
» Bianca Brewster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: Egyéb helyszínek (IC - játéktér) :: Játékosok lakhelyei-
Ugrás: