Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Megan Rose Gedris

Go down 
SzerzőÜzenet
Megan Rose Gedris

Megan Rose Gedris


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Dec. 01.

Megan Rose Gedris Empty
TémanyitásTárgy: Megan Rose Gedris   Megan Rose Gedris Icon_minitimePént. Dec. 21, 2007 8:11 pm

Adatok:

Név: Megan Rose Gedris as "Meg"
Születési hely és idő: 1985. 12. 25., Canton, Massachusetts
Életkor: 22
Nem:
Foglalkozás: egyetemi doktorandusz hallgató
Családi állapot: egyedülálló
Rassz: Halandó

Életrajz:
Megan vagyok. Élek. És élvezem. Ja, hogy fejtegessem órákon át életem jelentéktelen momentumait? Egy pillanat... Massachusetts állam monumentális városainak egyikében, Cantonban láttam meg a napvilágot, siket-néma szülők gyermekeként. Ne zavartasd magad, mindenki tekintetében hasonló rököny rajzik ki amint ezt elanekdotálom nekik. A szüleim nem tekinthetnek vissza gondtalan és idillikus gyermekkor után. Mindkettejüknek nehezen ment a beilleszkedés. Olykor elfáradtak és feladták, de az élet szikrája valamelyest mindig, még a legreménytelnebbnek tetsző helyzetekben is átjárta őket, és ha olykor hanyatlott is, azért mindig visszatért. Remélem érthetőek metaforikus elvonásokkal átszőtt szavaim. Szüleim szüntelen tusát vívnak az élettel, mind a mai napig. De minden kudarc és gyötrelem dacára fáradhatatlanok, állhatatosak és kitartóak. Talán épp ezért sikerült nekik sorsomat ebbe az irányba terelniük és.. igen, nekik köszönhetek mindent. És nem az amolyan szokásos magasztos közhely mindez. Megsúgom, hogy édesanyám Madison Pritchard, édeaspám pegid Aaran Gedris. A boston-i Emerson diákjai voltak mindketten mikor megismerték egymást. Mikor megszülettem, belátták mindazonáltal, hogy önerejükre utalva képtelenek lesznek felnevelni, így anyám nővére Johanna lett a törvényes gyámom. Johanna 15 éves koromig élt velünk egy fedél alatt, de tekintsünk már el az ilyen bagatell konkrétumoktól.
Az elemi iskolát Canton-ban végeztem el. Egyesek szerint tanulmányi eredményeimmel és sajátos habitusaimmal kirívtam kortársaim közül. Na de így is volt,na. Első iskolámban nem igen kedveltek az osztálytársaim. Inzultáltak, kiközösítettek azért amilyen voltam. Ez rendszerint abból következett, hogy nem akadt olyan egyén a korosztályomban aki megértett volna. De félreértés ne essék, nem fordultam magamba és nem váltam begyepesedett, magának való különccé. Sikerült elnyernem kisvártatva szüleim beleegyezését, hogy New Jersey-ben tanuljak tovább. Már nem mintha abban a középiskolában nem illettem volna az unikum kategóriába, de sokkal több alkalmam nyílt és lehetőségem adódott itt a kibontakozásra, sokkal közvetlenebbé váltam ha így visszatekintek. Camden-ben meglehetős népszerűség övezett,meg kell, hogy mondjam, megkaptam a szabadságot amit annyira áhítottam, és amiért két hónapon át kérleltem szüleimet. Valamikor ezidőtájt ismertem meg Bianca-t. Egy rokon lelket. Egy párját ritkító barátot. Bianca-val kezdetben sokáig rivalizáltunk. Akkor bontakozott ki kettőnk közt ez a barátság amikor érdeklődési körünk kissé szűkülni és külön útra tévedni tetszett. Bianca-val egymás szöges ellentétei voltunk. Inkább ignorálták a létezését az emberek, mintsem, hogy támadták volna. Nem jellemezte széles baráti kör, volt néhány csatlósa, zömmel fiúk, de mindig ő volt az elveszett, a gyilkos embertömegben. Radikális változásokat mért rám, ő nem tudom erről miképp vélekedik. Más naiv emberekkel ellenben, az én szememben előélete nem ejtett foltot Bianca-n.
Mindkettőnk felvételt nyert a new-york-i Stony Brook Egyetemre. Persze más-más szakirányba. Terveim szerint két év múlva doktorálok. Hogy mit is tanulok? Mikrobiológia.. Smile És nem, nem szponzorál senki. Kiváló minősítéssel zártam az első félévet, így állami ösztöndíjra tettem szert. Egyenes úton, önerőmre utalva. Nem értem miért olyan hihetetlen.. Napjaim eseménydúsak és felhőtlenek. Némelyektől eltekintve. Hát.. például fogalmam sincs miből fogom kiperkálni a következő havi lakbért..


Jellem:
Szüntelenül életvidám, derűtlátó lány. Véleménye szerint akár egyetlen pozitívum is képes ellensúlyozni egy emberben a megannyi defektet. Racionális ember, mégis igyekszik optimistán szemlélni a dolgokat. Sosem kifizetődő hazárdjátékot játszani a bizalmával. Ismeri az embereket, tudja hogyan kell velük bánni ahhoz, hogy a dolgok mindenki számára kedvezően alakuljanak. Nem éppen egy vezéregyén, de rendkívüli csapatszellem. Társasági ember, életkedve töretlen. Barátságos, előzékeny stílusa olykor nyers humorral elegyül.

Különleges ismertetőjel: Pókmotívumok ékeskednek különböző testrészein.
Egészségi állapot/ betegségek: Szenvedélybetegség, ez pedig a cigaretta.
Külső: Sajátságos, gótikus öltözködési stílus, beleértve a nyakára és hátára tetovált pók-és az ázsiai mitológiához köthető motívumokat, hosszú, gesztenyebarna haj, szürke szempár. Magas, karcsú, de nem olyan túlontúl törékeny alkata van, szemüveget visel.

Képesség:
Nem rendelkezik különleges képességekkel, de már-már vallásos buzgalmat mutat a részint tanulmányaihoz is köthető 'hősökkel' szemben.

Szakértelmei:

Az egyetemen kémiát, biológiát, mikrobiológiát, szociológiát és pszichológiát tanul többek között. Mivel gyakran dolgozik együtt az egyetem számítástechnika karának doktoranduszaival, jártas valamilyen szinten ebben a tárgyban is. A középiskolában elektronikát tanult, és cum laude minősítésű technikusi oklevéllel is rendelkezik. Mindezeken kívül, kedvtelésből foglalkozik a távolkeleti kultúrák filozófiájával.

Megjegyzés:

Triszkaidekafób.
Vissza az elejére Go down
 
Megan Rose Gedris
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Megan Rose Gedris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: Legendák :: Legendák krónikái :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: