Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 York Café

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

York Café Empty
TémanyitásTárgy: York Café   York Café Icon_minitimeCsüt. Dec. 13, 2007 10:06 pm

York Café Amsterdam-cafe-'t-smalle

York Café Hotel-helia-budapest-7

A York Café egy elegáns, de olcsó kévézó a Central Park mellett.

A kévézó belseje 2 szimmetrikus részre van osztva. Elipszis alakú, közepén egy négyzet alaprajzú pulttal. A terem egy '20-as években épült ház alsó szintjén található. A modern belső és a régi külső harmóniája elegáns vendégeket vonz. Többnyire csak a magas fizetésű személyek engedhetik meg maguknak, hogy eltöltsenek itt egy vagy több órát.
Vissza az elejére Go down
Steve Johnson




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Dec. 25.

York Café Empty
TémanyitásTárgy: Re: York Café   York Café Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2008 9:40 pm

*A napom a szokásosnál is szokásosabban kezdődött. Reggel 7-kor már fent voltam. Gyorsan letusoltam, rendbe tettem magam. Pontosan 8-ra mindig be kelet érnem még, ha családi műhelybe kellett is dolgoznom. Szerencsére nem volt messze tőlem a műhely, így gyalog jártam mindig. A műszakom reggel 8-tól este 7-ig tartott. A munka megint sokáig tartott, és le is fárasztott. Estefelé úgy éreztem jó lesz egy kicsit kikapcsolni az agyam. Cindyvel szerettem volna elmenni az egyik kávézóba, de neki sajnos egy családi összejövetelre kelet elmennie.
Úgy döntöttem elmegyek egyedül. Be is tértem, bár még nem voltak sokan. Rendeltem egy korsó sört. Elmélkedtem saját magamba* ~ Már 2-éve vagyok Cindyvel el kéne már őt jegyeznem, itt lenne az ideje. Nem is vagyok hozzá őszinte a titkomat még mindig nem mondtam el neki, ahogy senkinek sem.~ * Továbbra is elmélkedtem magamban a sörömet iszogatva.*
Vissza az elejére Go down
 
York Café
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hard Rock Cafe
» New York Times Tower
» The New York Times

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: USA :: New York :: Manhattan-
Ugrás: