Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Karakter igénylése

Go down 
+6
Bianca Brewster
Abigail Blackbourne
Steve Johnson
Justin Flame
Rachel Rayn
Megan Rose Gedris
10 posters
SzerzőÜzenet
Megan Rose Gedris

Megan Rose Gedris


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Dec. 01.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2007 7:08 pm

Itt kérvényezheted egy kizárólag fiktív, képességgel rendelkező vagy halandó karakter indítását. Kérvényedben három dolgot feltétlenül írj le.

A karakter nevét.
Az alábbi linkre kattintva keresztnevekre;
http://20000-names.com/
erre kattintva pedig vezetéknevekre lelsz.
http://surnames.behindthename.com/

A karakter foglalkozását.
Preferáljuk az élénk képzeletű karaktereket; orvosokat, különleges ügynököket, akik a játékot változatossá teszik, de a foglalkozásban igazán nem teszünk kikötéseket.

A karakter képessége.
Értelemszerűen csak ha Hős az adott karakter. Ez esetben kéretik a képességet részletesen szemléltetni. A Hős és a Halandó karakterek aránya 5:2, eszerint kerülnek elfogadásra a Hős karakterek. Amint az a szabályzatban is fel van tüntetve, a groteszk, félisten képességek mellőzendők.


Előtörténet megírásához csak azt követően kezdhetsz, hogy egy adminisztrátor vagy egy moderátor jóváhagyta a kérvényedet.
Vissza az elejére Go down
Rachel Rayn




Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Dec. 19.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 10:53 pm

Ezt ugyan már leírtam a másik oldalon is, de most ide is beszúrom a biztonság kedvéért:

Hello!

Kitalált karaktert kérnék, és a csajszi diákújságíró lenne, egyetemre jár a munka mellett
A képessége ez lenne: az emberek auráját érzékeli, képes elszívni belőle az energiát, így infókat tud begyűjteni a személy egészségi és lelki állapotát illetően, miközben az "alany" kissé lefárad. Ez olyan energia vámpíros dolog lenne ... az aurából kinyert energiát ő át tudja alakítani a saját céljainak megfelelően (pl.: elektromos energiává, védőburokká, telekinetikus taszítássá vagy vonzássá...). A pozitív ill. negatív aurával rendelkező ember energiáját át képes sugározni másokra is, attól függően, hogy ártani vagy jótékonykodni akar. Az képessége nagysága az aura minőségétől és gazdájától függ.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 11:08 pm

Rachel Rayn írta:
Ezt ugyan már leírtam a másik oldalon is, de most ide is beszúrom a biztonság kedvéért:

Hello!

Kitalált karaktert kérnék, és a csajszi diákújságíró lenne, egyetemre jár a munka mellett
A képessége ez lenne: az emberek auráját érzékeli, képes elszívni belőle az energiát, így infókat tud begyűjteni a személy egészségi és lelki állapotát illetően, miközben az "alany" kissé lefárad. Ez olyan energia vámpíros dolog lenne ... az aurából kinyert energiát ő át tudja alakítani a saját céljainak megfelelően (pl.: elektromos energiává, védőburokká, telekinetikus taszítássá vagy vonzássá...). A pozitív ill. negatív aurával rendelkező ember energiáját át képes sugározni másokra is, attól függően, hogy ártani vagy jótékonykodni akar. Az képessége nagysága az aura minőségétől és gazdájától függ.

Hm... lássuk-lássuk... maga a gondolat nem is olyan rossz, mindazonáltal kicsit szűkíteni kellene a dolgot, mert így elég szuperhős-szagú. Mondjuk hagyjuk ki kompletten azt, hogy képes másokra átirányítani. Az előtörténetben pontosan írd le, kérlek, hogy saját céljainak megfelelően mikre képes az energiával, milyen komolyabb hatással van azokra, akiktől elszívja az energiát, illetve mi befolyásolja az aura minőségét... nekem ez utóbbi a legkevésbé világos, épp ezért kíváncsian várom az előtörit Smile
Vissza az elejére Go down
Rachel Rayn




Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Dec. 19.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2007 3:46 pm

OKé, akkor kicsit átalakítom:) ( egyébként az aura minőségén azt értem, hogy mindenkinek másfajta az egészségétől vagy külső hatásoktól függően... Vannak pozitív és kevésbé jó energiákból álló aurák Smile )
Vissza az elejére Go down
Steve Johnson




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Dec. 25.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2007 9:47 pm

A hős karakterem neve Steve Johnson! A foglalkozása autószerelő. De, a sok kocsijavítás mellett esténként élvezi az életet. Mivel lenne, egy elég jó autója teszem azt egy Honda Civic.
Természetesen fel lenne tuningolva, de nyugi nem szeretnék határokon túl menni. Az autómról lenne kép is és az adatait is leírnám.
Képesség: Gyorsaság! Úgy gondoltam még teljesen nem ismerem a képességem, de életem folyamán már használtam. Szóval két szintet ismernék.
1. 50 km/h sebességgel tudnék haladni
2. 100km/h sebességgel tudnék haladni!
Ilyen gyors lennék!
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2007 10:48 pm

Steve Johnson írta:
A hős karakterem neve Steve Johnson! A foglalkozása autószerelő. De, a sok kocsijavítás mellett esténként élvezi az életet. Mivel lenne, egy elég jó autója teszem azt egy Honda Civic.
Természetesen fel lenne tuningolva, de nyugi nem szeretnék határokon túl menni. Az autómról lenne kép is és az adatait is leírnám.
Képesség: Gyorsaság! Úgy gondoltam még teljesen nem ismerem a képességem, de életem folyamán már használtam. Szóval két szintet ismernék.
1. 50 km/h sebességgel tudnék haladni
2. 100km/h sebességgel tudnék haladni!
Ilyen gyors lennék!

Helló. A karakterigénylést elfogadom, de kérlek, a továbbiakban figyelj, hova raksz vesszőt (pl. a harmadik mondatban a 'de', vagy a 'Mivel lenne' után minek tettél?), illetve mennyire magyarázod túl a dolgokat... Várom az előtörténetet!
Vissza az elejére Go down
Steve Johnson




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Dec. 25.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2007 11:09 pm

Köszönöm az elfogadást. Majd megpróbálok odafigyelni.
Vissza az elejére Go down
Abigail Blackbourne




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2007. Dec. 27.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimePént. Dec. 28, 2007 6:42 pm

Karakterem neve:Abigail Blackbourne
Foglalkozása:titkárnő egy nagyvállalatú cégnél,aki mindenbe beleüti az orrát.
Képessége:röntgenlátás,minden anyagon át tud látni,kivéve az ólmon.
Vissza az elejére Go down
Bianca Brewster

Bianca Brewster


Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : Brookhaven, Suffolk County, New York, U.S.
Registration date : 2007. Nov. 30.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 4:48 pm

Ági17 írta:
Karakterem neve:Abigail Blackbourne
Foglalkozása:titkárnő egy nagyvállalatú cégnél,aki mindenbe beleüti az orrát.
Képessége:röntgenlátás,minden anyagon át tud látni,kivéve az ólmon.

Engedélyezem. A profilod nevét változtasd meg Abigail Blackbourne-re.
Vissza az elejére Go down
http://heroes-rpg.bestofforum.net
Xavier Larrow

Xavier Larrow


Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Jan. 18.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimePént. Jan. 18, 2008 11:10 pm

Xavier Larrow
gyorsan mozog(ezáltal képes megállitani a repülő lövedékeket, megváltoztatni mozgó tárgyak irányát, ha nem túl nehezek, stb.)
Vissza az elejére Go down
Krynn

Krynn


Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2007. Dec. 19.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 2:30 am

Xavier, ha feljebb olvasol pár hozzászólásnyit, akkor láthatod, hogy pont egy ilyen képességet igényelt valaki más is - konkrétan Steve. Szerintem találj ki valami mást, hogy ne legyünk túl sokan hasonló képességgel. Nem lesz olyan nehéz dolgod, mert viszonylag kevés képesség foglalt, de ezzel most nem volt szerencséd. Fel a fejjel! Wink
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 3:05 am

Igazat kell adnom Krynn-nek, Xavier, szerintem is keress más képességet... van még annyi! Smile
Vissza az elejére Go down
Xavier Larrow

Xavier Larrow


Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Jan. 18.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 8:26 am

... Neutral

na akkor választanám a balszerencse kezelését: kissebb baleseteket tudok okozni, ha halkan kimondom (botlás, esés, elejti, satöbbi Razz )
jah, és természetesen van gyenge pontja is. egy bizonyos frekvencián működik ez a parancs, és meg lehet zavarni pont ugyan olyan rezgéssel


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 20, 2008 1:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 7:20 pm

Xavier Larrow írta:
... Neutral
ahogy elolvasom az egészet, tiszta smallville feeling Razz .
na akkor választanám a balszerencse kezelését: kissebb baleseteket tudok okozni, ha halkan kimondom (botlás, esés, elejti, satöbbi Razz )
jah, és természetesen van gyenge pontja is. egy bizonyos frekvencián működik ez a parancs, és meg lehet zavarni pont ugyan olyan rezgéssel (tisztára smallville...)

Hát... ezt most így biztos, hogy szeretnéd? Elég isten-szerű képességnek tűnik, már csak emiatt a frekvenciás dolog miatt is.. Nem kell a használatához túlzott ügyesség, viszont a kivédése elég problematikus, bár igazából a gondolatolvasás és a robbantás is ilyen ^^ Mindazonáltal nem tetszik a dolog.
Vissza az elejére Go down
Xavier Larrow

Xavier Larrow


Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Jan. 18.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 10:27 pm

hát akkor csak azt nem értem, hogy honnan voltak az előző oldalon olyanok, akiknek az történt, amire gondoltak, stb... hát kicsit diszkriminativ és kompromisszummentesnek nem mondható megoldás. de nem azért mondom hogy most megváltoztasd a véleményed. kitalálok valami mást Smile

ha koncentrál, mintha fémből lenne, és végtagjait át tudja alakitani fémtárgyakká, legyen az egy egyszerű kalapács, vagy egy éles fémpenge. magas hőfok ilyenkor megsebezi (természetes), és minden olyan anyag ami káros a fémekre


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 20, 2008 1:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 11:34 pm

Xavier Larrow írta:
hát akkor csak azt nem értem, hogy honnan voltak az előző oldalon olyanok, akiknek az történt, amire gondoltak, stb... hát kicsit diszkriminativ és kompromisszummentesnek nem mondható megoldás. de nem azért mondom hogy most megváltoztasd a véleményed. kitalálok valami mást Smile
akkor újra a smallvilleből meritek ötletet: ha koncentrál, mintha fémből lenne, és végtagjait át tudja alakitani fémtárgyakká, legyen az egy egyszerű kalapács, vagy egy éles fémpenge. magas hőfok ilyenkor megsebezi (természetes), és minden olyan anyag ami káros a fémekre

Az előző oldal az az előző oldal. Átköltöztünk ide; új oldal, új szemléletmód. Ezzel az is együtt jár, hogy bizonyos képességeket nem engedélyezünk, mint ahogy egy bizonyos szint alatti előtörténeteket sem fogadunk el. A képességet egyébként elfogadom (ha a többi staff nem látja máshogy a dolgot), várom az előtörténetet! (Az pedig szerintem senkit sem érdekel, hogy te honnan vetted a képességedet, mint ahogy az sem, hogy mondjuk Krynn, vagy én honnan.)
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2008 9:29 am

Anélkül, hogy minősíteném bármilyen fokon is a karakterigénylésed, egy megjegyzést engedj meg nekem, mint kalandmesternek: ez a játék, ami itt folyik, ezen az oldalon, nem kifejezetten harcorientált játék. Lehet, hogy egy bizonyos kalandban mindössze egyetlen alkalommal lesz szükség arra, hogy a hős használja a képességét, de a logikájára, és a szerepe minél életszerűbb alakítására szüksége lesz minden pillanatban.

Matt
Vissza az elejére Go down
Xavier Larrow

Xavier Larrow


Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Jan. 18.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2008 11:59 am

öhm... ezzel én is tisztában vagyok, és nem azért akarok "játszani" hogy mindent és mindenkit elpusztitsak... és egyébként is, nem minden pusztitásra van, ez is lehet hasznos. csak ki kell játszani

elnézést Justin Smile . kitöröltem belőle
Vissza az elejére Go down
Krynn

Krynn


Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2007. Dec. 19.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2008 7:27 pm

Hmm, egy ember, aki képes fémmé alakulni? Azt hiszem mi ketten jóban leszünk. cheers Wink
Különben azt hiszem azzal mindenki egyet tud érteni, hogy jobb, ha nem tér vissza a kívánságműsor képesség, ne is a legyen a viszonyítási alap.
Matt, különben ez inkább kalandfüggő, mint az oldal sajtája szerintem. Végülis még Krynnt is el tudom képzelni kiöregedett szabadsághrcosként, ha esetleg úgy alakul a sorozat, hogy kitör valamiféle háború az emberek és a hősök között. Rolling Eyes És végülis előfordulhat, hogy szép hosszú harcokat lehet levezetni, anélkül, hogy kitudódna a hősök létezése - csak az kell hozzá, hogy egymással, vagy NJK hősökkel küzdjünk, ne pl. a hivatalos szervekkel. Így mindenkinek érdeke maradna a harc szolídabb lefolyása, nem vernénk szét a várost.
Vissza az elejére Go down
Xavier Larrow

Xavier Larrow


Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Jan. 18.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2008 10:33 pm

Krynn írta:
Hmm, egy ember, aki képes fémmé alakulni? Azt hiszem mi ketten jóban leszünk. cheers Wink
Különben azt hiszem azzal mindenki egyet tud érteni, hogy jobb, ha nem tér vissza a kívánságműsor képesség, ne is a legyen a viszonyítási alap.
Matt, különben ez inkább kalandfüggő, mint az oldal sajtája szerintem. Végülis még Krynnt is el tudom képzelni kiöregedett szabadsághrcosként, ha esetleg úgy alakul a sorozat, hogy kitör valamiféle háború az emberek és a hősök között. Rolling Eyes És végülis előfordulhat, hogy szép hosszú harcokat lehet levezetni, anélkül, hogy kitudódna a hősök létezése - csak az kell hozzá, hogy egymással, vagy NJK hősökkel küzdjünk, ne pl. a hivatalos szervekkel. Így mindenkinek érdeke maradna a harc szolídabb lefolyása, nem vernénk szét a várost.

öhm... remélem ez nem jelent semmi rosszat Very Happy . kiváncsi leszek a találkozásunkra Smile
Vissza az elejére Go down
Eric Wood

Eric Wood


Hozzászólások száma : 5
Age : 32
Registration date : 2008. Feb. 02.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2008 2:19 pm

Nos, én is szeretnék egy hőst igényelni. Egy 16 éves srác lenne, Eric Wood. Természetesen diák, aki az emberek félelmeit illúzió formájában eléjk vetíti. Ezeket csak Ők látják és azt is hiszik hogy valódiak, de aki rájön hogy az egész csak hazugság, arról azonnal lekerül a lepel...
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2008 3:11 pm

Eric Wood írta:
Nos, én is szeretnék egy hőst igényelni. Egy 16 éves srác lenne, Eric Wood. Természetesen diák, aki az emberek félelmeit illúzió formájában eléjk vetíti. Ezeket csak Ők látják és azt is hiszik hogy valódiak, de aki rájön hogy az egész csak hazugság, arról azonnal lekerül a lepel...

Várom az előtörténetet Smile
Vissza az elejére Go down
Eric Wood

Eric Wood


Hozzászólások száma : 5
Age : 32
Registration date : 2008. Feb. 02.

Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2008 3:12 pm

Ohh, élljen! Köszíííí! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakter igénylése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter igénylése   Karakter igénylése Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakter igénylése
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: Lexikon :: Hasznos információk-
Ugrás: