Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kalandmester/Játékos kerestetik

Go down 
+2
Matt Parkman
Megan Rose Gedris
6 posters
SzerzőÜzenet
Megan Rose Gedris

Megan Rose Gedris


Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Dec. 01.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Kalandmester/Játékos kerestetik   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2007 6:53 pm

Minden játkos kérheti egy speciális kaland indítását, vagy részt vehet az itt feltüntetett kalandokban.
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2007 3:36 pm

Játékosokat keresek egy New York-i kalandhoz.
Még két-három új karakterre lenne szükség.

Akik már szerepeltek ebben a kalandban:
Krynn Israel
Bianca Brewster
Christina Adonny

Melléjük kellene két-három új játékos, hős, vagy halandó, mindegy.

Az új játékosoknak:
A kaland New York-ban játszódik, és független a TV-sorozat eseményeitől (nem is tervezem, hogy szerepelnek ismert karakterek a történetben). A helyi kínai (hongkongi) maffia, a kínai titkosszolgálat, és az FBI, háromoldalú játszmájában lesztek kulcsfigurák. (Hogy ki melyik oldalon, az majd később kiderül). A történet nem igényel előképzettséget, vagy tájékozódást, elegendő, ha a karakter new yorki, vagy okkal tartózkodik ott.
(Légy szíves, olvasd el Christina Adonny előtörijét, fontos háttérinformációk találhatók benne.)

A régi játékosoknak (feltéve, hogy Krynn, te is jelentkezel):
A kaland ismét a legelejétől indul. Amikor sora lesz, a Krynn-nel folytatott eszmecserét beemelem egészében, nem sükséges ismét lejátszanunk. A történetnek ez a fele onnan folytatódik, ahol abbahagytuk.
Bianca jelenetét átdolgozzuk, tehát azt ismét le kell játszani.
Tina jelenete is változni fog, attól függően, hogy kit találok mellé társnak a jelentkezők közül.

Mindenkinek!
A kaland a jövő héten, pénteken indul. Addig várom a jelentkezőket.
A jelentkezés feltétele: elfogadott előtörténet. Egyéb megkötés nincs.
Jelentkezni lehet: itt, ebben a topicban.

/// Holnap reggel elutazom, nem leszek netközelben. Kedden délelőtt jövök haza. Ezt követően lehet zaklatni kérdésekkel, vagy a jelentkezésekkel.
A kalandot Matt vezényli, de Christina is szeperel benne. Igyekszem majd elfogulatlanul játszani Tina-val. BUÉK!///
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandmester/Játékos kerestetik   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 1:26 am

Szívesen részt vennék a kalandban, DE nem szeretnék nyaggatást. Egyetemen vizsgaidőszak van, úgyhogy ha nem is írok pár napig reagot, akkor is TUDOM, hogy kell. Köszönöm a megértést, és akkor várom, hogy a kalandmesterünk mit is mond, vajon beszállhatok-é. ^^
Vissza az elejére Go down
Rachel Rayn




Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Dec. 19.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandmester/Játékos kerestetik   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeSzomb. Dec. 29, 2007 6:28 pm

Hello!

Ha nincs még elegendő jelentkező, én is beszállnék a játékba! Smile
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2008 9:55 pm

Újra itt!

Nos.
Justin, természetesen beszállhatsz, ahogyan Rachel is. Krynn-re, és Bianca-ra mindenképp várunk egy kicsit.
Ha jól számolom, akkor így a csapat 5 fősre duzzadt. Még max 1 halandó/hős beszállhat.

A kaland lebonyolításáról:

A kaland szövegének későbbi olvashatósága, és értelmezhetősége végett, Bia-val folytatott eszmecserém alapján, minden reagot meg fogok sorszámozni. Ezen kívül az összes reagot archiválom majd egy doksiban, hogy később összeolvasható legyen.

Minden reagot kérek "Maffiakaland" címmel ellátni!
Ehhez társul természetesen a játékos neve, és a pontos helyszín, ezzel együt válik teljessé a reag. (Ezeket nem kell a címbe beleírni.)

Ezen túlmenően, időrendi sorrendben meg fogom számozni az összes reagot. Ez a sorszám a reag legelejére kerül majd, mint egy fejezetszám. Akármilyen kicsi a reag, mint szöveg, külön sorszámot kap. Erre megint azért van szükség, hogy később előkereshető legyen minden szöveg. (A sorszámozást én intézem, Nektek nem kell beleírni a reagba.)

Ha a kaland sikeresen lefut, esetleg megfeneklik, akkor a teljes szöveganyagot hozzáférhetővé teszem valahogy.

Remélem érthető. Amint előkerül Krynn, indulunk.

Matt
Vissza az elejére Go down
Krynn

Krynn


Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2007. Dec. 19.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandmester/Játékos kerestetik   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 3:37 am

Üdv! Azt hiszem elnézést kell kérnem, még karácsony táján néztem fel utoljára, aztán az ünnepek alatt számomra egyértelmű volt, hogy nem kezdjük a kalandot, de aztán találtam egy emailt a postaládámban (pár napja érkezett) Justintól, hogy rám vártok, így jöttem ahogy tudtam. Ha tudom, hogy rám vártok, akkor azért feljöttem volna két-három naponta. Természetesen a kalandot örömmel folytatom, hisz mégsem járja, hogy a felénél hagyjuk abba - hisz eddig jobbára csak az előkészítése volt meg a most következőknek. Matt, mivel az új chatet nem igazán tudom hogyan kéne használni üzenethagyásra, ezért mostantól gyakrabban nézegetem ezt a topicot, a társalgót és a PM-eket is.
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 8:26 am

Rendben!

Krynn-nel kivan a csapat. ma indul a mandula.

Mindenki készítse el (Krynn kivételével) a játékosok lakhelyei fórumban a saját lakásának a topicját!

A kaland során megkülönböztetem azokat a reagokat, amit a kalandmester mesél (ezeket Matt nevében fogom megírni), és Christina hozzászólásait, amit természetesen Tina nevében írok.

A kalandmester reagjaiban nem lesznek csillagozott mondatok, normál szövegként készülnek majd.

Elképzelhető, hogy néha magánlevélben kaptok majd instrukciókat, vagy információkat, esetleg kérdéseket. Ezeket magánlevélben kell majd megválaszolni, és olyan témákban van szükség rájuk, amiket a háttérben kell megbeszélni, a többi játékos mögött, ezzel is fokozva a játék izgalmát (remélem izgalmas lesz, ugye).

A kaland ma este indul.

Matt
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 7:53 pm

A kaland tetszőleges időpontban játszódik, mondjuk 2007. szeptember 01-én indítva.

Az 1-4. jelenet (nem fért egy reagba), az első nap délutánján történik. Néhány jelenet ezt időben megelőzi, de ez a szövegből kiderül. Ha eljutunk a második naphoz, jelezni fogom, addig minden ugyanannak a napnak a különböző szakában történik, különböző helyszíneken. Figyelmesen olvassátok a szövegeket, mert rejtek el bennük információt!

Bianca, Justin, és Rachel!
Készítsétek el a lakóhelyetekhez tartozó topicot! Valamelyikőtöket be fogom mesélni Christina mellé, valaki pedig kapni fog egy csomagot. Ha nincs lakóhely, nem tudom hová feltenni az indító jelenetet.

Matt
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2008 5:15 pm

Mivel Rachel Rayn nem jelentkezett, egyelőre nem kap szerepet a kalandban. A többiek ma este figyeljék a topicokat, mert mindenkit bemesélek.

Ha beléptek az oldalra mindig nézzétek meg a chat-et, mert oda fogom beírni, kinek a hozzászólása hányas sorszámot kapja.

Mindhármotok figyelmét felhívom rá, hogy ezt a kalandot a kirakatba készítjük, hogy akik erre járnak, kedvet kapjanak a játékhoz.

A reagok sorszámát mostantól a cím mellé kérem írni. Így praktikusabb.


A sorszámbesorolást majd valamilyen módon közlöm, a chat valóban nem túl jó megoldás.

Matt
Vissza az elejére Go down
Eric Wood

Eric Wood


Hozzászólások száma : 5
Age : 32
Registration date : 2008. Feb. 02.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandmester/Játékos kerestetik   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2008 8:44 pm

Ugye még be lehet szállni a kalandba? *Légyszi, légyszi, légyszi!*
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2008 9:07 pm

Eric Wood!

Már megy egy ideje a kaland, de nem zárkózom el a csatlakozás lehetőségétől. Először is olvasd végig az összes vonatkozó bejegyzést. Javasloma keresőt és a Maffiakaland szóra keresni.

Kell, hogy mit csinálsz New York-ban, mivel foglalkozol, mit dolgozol, mit tanulsz, hol laksz, stb. Nem tudom, még hogyan csatlakoztatlak a sztorihoz, de biztosa kitalálok valamit.

Azért azt tudnod kell, hogy menet közben nem szívesen változtatok. Ráadásul aktív, és gyakorlott karakterek kellenek ebbe a kalandba, amit valamilyen szinten kirakatnak, bemutatónak szántam. Szóval magasra fogom tenni a mércét!

Matt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalandmester/Játékos kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandmester/Játékos kerestetik   Kalandmester/Játékos kerestetik Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandmester/Játékos kerestetik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: Lexikon :: Kalandok-
Ugrás: