Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vélemények

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Bianca Brewster

Bianca Brewster


Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : Brookhaven, Suffolk County, New York, U.S.
Registration date : 2007. Nov. 30.

Vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Vélemények   Vélemények Icon_minitimeVas. Dec. 02, 2007 9:54 pm

A be nem regisztrált vendégek véleményei, megjegyzései, észrevételei.

A negatív kritika nem szalonképes megfogalmazása törlésre kerül, ennek fényében kérnék mindenkit, hogy aki rossz véleménnyel van a fórumról, azt is igyekezzen kultúrált formában leírni.
Vissza az elejére Go down
http://heroes-rpg.bestofforum.net
Krynn re
Vendég




Vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Első vélemények   Vélemények Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:45 am

Amíg nem tudom aktiválni magam...

IW-t használok, és nagyon aprók a beűtk (hiába játszom nézet beállításokkal). Nem véletlen, hogy midenhol a 12-betűméret a használatos. Ezektől az apró mütyűröktől összefolyik a szöveg és rontja a szemet a bogarászásuk.

A fórum kezelőfelülete csak néhol ismeri fel a magyar magánhangzókat. Például a ,,Felhasználónév"-ben az á és az ó betűt kérdőjellel helyettesíti. Remélem ez csak egyszeri probléma, de légyszi javítsátok az efféléket.

Jók a szmájlik, bár azért egy natúr mosoly kerülhetett volna ide! Wink

Ugye lesz chat ablak is? Vannak magukat frissítősök is (tudtommal ingyenesek), elképzelhető, hogy egy ilyet töltötök majd fel?

A második évadot még nem ismerők kedvéért spoilerezve lesz a reagok fele? Jobb lenne a kábeltévé felől közelíteni egy pár kalandnak legalább, hogy az is jól szórakozhasson, aki nem akar letölteni angol változatot (akár internetes, akár nyelvi korlátok miatt, vagy csak mert törvénytisztelő állampolgár Cool ).

A régi játékosok közül elvesztik a karakterüket, akik a sorozatból vettekkel játszanak? Például Candice, a Petrellik, stb?

Az előző oldalon elfogadott előtöriket lehet bemásolni, vagy ki kell hozzájuk dolgozni a próbajátékot? Ha ott nem kellett, akkor gondolom itt sem fontos, de azért megkérdezem.

Egyelőre ennyi, ha sikerül végre regelni, akkor a társalgóban vagy az ötletek/javaslatok topicban folytatom. sunny
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények   Vélemények Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 6:10 pm

Krynn re írta:
Amíg nem tudom aktiválni magam...

IW-t használok, és nagyon aprók a beűtk (hiába játszom nézet beállításokkal). Nem véletlen, hogy midenhol a 12-betűméret a használatos. Ezektől az apró mütyűröktől összefolyik a szöveg és rontja a szemet a bogarászásuk.

A fórum kezelőfelülete csak néhol ismeri fel a magyar magánhangzókat. Például a ,,Felhasználónév"-ben az á és az ó betűt kérdőjellel helyettesíti. Remélem ez csak egyszeri probléma, de légyszi javítsátok az efféléket.

Jók a szmájlik, bár azért egy natúr mosoly kerülhetett volna ide! Wink

Ugye lesz chat ablak is? Vannak magukat frissítősök is (tudtommal ingyenesek), elképzelhető, hogy egy ilyet töltötök majd fel?

A második évadot még nem ismerők kedvéért spoilerezve lesz a reagok fele? Jobb lenne a kábeltévé felől közelíteni egy pár kalandnak legalább, hogy az is jól szórakozhasson, aki nem akar letölteni angol változatot (akár internetes, akár nyelvi korlátok miatt, vagy csak mert törvénytisztelő állampolgár Cool ).

A régi játékosok közül elvesztik a karakterüket, akik a sorozatból vettekkel játszanak? Például Candice, a Petrellik, stb?

Az előző oldalon elfogadott előtöriket lehet bemásolni, vagy ki kell hozzájuk dolgozni a próbajátékot? Ha ott nem kellett, akkor gondolom itt sem fontos, de azért megkérdezem.

Egyelőre ennyi, ha sikerül végre regelni, akkor a társalgóban vagy az ötletek/javaslatok topicban folytatom. sunny

Na, akkor vegyük sorra a dolgokat...
1. a betűk engem különösebben nem zavarnak, én is IE-t használok (ugye erre gondoltál IW alatt?), de majd jelzem az adminoknak, hogy lehetne nagyobb igazán a betűméret legalább 2-vel..
2. a kezelőfelülettel sajnos nincs mit tenni, ezen - úgy tudom, legalábbis a Bűbájcsapda példáján tanulva - még az adminok sem tudnak változtatni sajnos. Zavaró a kérdőjelezés itt-ott, de ez van, meg kell szokni.
3. chat-ablak már van, lásd a főoldal alján 'Chatbox' néven Wink
4. ha értesüléseim helyesek, akkor a második évadot addig nem kezdjük el érdemben, amíg a magyar részek le nem jönnek. Addig a második évad első része táján fogunk toporogni, akkor még úgysem történt semmi igazán érdemleges.
5. igen, a régi játékosok, akiknek sorozatbeli karijuk van, elvesztik pl. Candice-t, Micah-t, Petert... pontosabban csak azok, akik nem voltak staffok. Ők kénytelenek lesznek új karaktert kidolgozni - sajnos senkivel sem tehetünk kivételt... én tennék, de hát nőuralom van, kérem szépen Very Happy ~ Hm... kéne még egy férfi-staff... ~
6. az előtöriket be lehet másolni, de ha akarod, át is alakíthatod a karakteredet (én Justint kíméletlenül átszabom, legalábbis eddigi terveim szerint), és... noha én megint kivételt tennék, de szerintem kell próbajáték mindenképp - erről még megkérdezem az adminokat, mert pl. akik jól játszottak eddig, azoknak teljesen felesleges próbajátékozniuk...

Az aktiválást ismét jelzem az aminoknak, sajnos az ilyen fórumoknál előfordul, hogy nem kap az illető aktiváló linket... Adminból meg lehet oldani Wink




Justin
Vissza az elejére Go down
Eden McCain

Eden McCain


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2007. Dec. 01.

Vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények   Vélemények Icon_minitimePént. Dec. 21, 2007 3:06 pm

Krynn:

Remélem, már Bia-m aktivált, ha nem, nos szólj még egyszer (tudom már sokszor szóltál... *elbújik valami mögé*) és kitörlöm az ál-Krynn-t, hogy beregizhess még egyszer. Smile

Nem beszéltem erről a többiekkel, de szerintem Ti, akik már szinte a kezdetektől ott voltatok a másik oldalon ki hagyhatjátok az Szjpéldát... Mondjuk mindenki azt szokta mondani, hogy nem nagy ügy, meg stb... De inkább kezdjetek el előbb játszani. Wink

Ha ez a Chat a többségnek nem tetszik, akkor azt hiszem ide is lehet betenni egy olyan "régi" fajtát, ha szeretnétek olyat, akkor vegyétek úgy, hogy már kész is van. Wink

Na, én meg megyek és megölöm Eden-t. Laughing
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vélemények   Vélemények Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vélemények
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: Társalgó :: Vendégkönyv-
Ugrás: