Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Justin Flame lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Justin Flame lakása   Justin Flame lakása Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 10:45 pm

Justin Flame lakása Brooklyn-ban található. Nagyjából éppen egy éve, New Yorkba költözésének örömére vette. Nem olyan tágas, de annál kényelmesebb a lakás: konyha, nappali, két szoba, no és persze más, elengedhetetlen helyiségek. Nem túl költséges fenntartania otthonát, bár az is igaz, hogy ez nem menne Jane néni segítő keze nélkül, hiszen Justinnak még nincs állása, amivel pénzt kereshetne. Nincs túl nagy luxus, de azért kellemes a környezet.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Justin Flame lakása Icon_minitimeCsüt. Jan. 10, 2008 7:55 pm

6.

*Az idő éjfél körül jár, s Justin Flame a kanapén ücsörög, nem túl tágas nappalijának kellős közepén. Szeme csukva van, s csupán abból következtethetünk ébrenlétére, hogy egy kifejezetten bonyolult ritmust dobol ujjával az mp3 lejátszóján, melyből (pontosabban a fülhallgatójából) ütemes rockzene-szerűséget lehet hallani. Már körülbelül háromnegyed órája megy ez így, mióta a fiatal férfi visszaérkezett lakásába egy meglehetősen unalmasra sikeredett póker-parti után.*
~ Hiába, amatőrökkel nem olyan jó játszani... túl könnyen győz az ember... látszik rajtuk minden érzelem... ~ *gondolta akkor magában. Egy szó mint száz, zenét hallgat. Persze ha ezt tenné egész este, akkor nem lenne értelme tovább részletezni a dolgokat - Justin ugyanis nagyjából 5 perc múlva kikapcsolja az elmés kis szerkezetet, majd a tv távirányítója után kezd el kutakodni, amit rövidesen meg is talál két nyitott könyv és egy aznapi újság alatt.* - Áhhá, meg is vagy, kis szökevény! *örül meg kutatómunkája sikerének, aztán bekapcsolja a tv-t. Fél óra ide-oda ugrálás után megállapodik egy horrorfilmen, ami igazán nem érdekli, de zajforrásnak tökéletes. S hogy szunyókálását - merthogy nem telik bele 2 perc, s már alszik is - ne zavarja, egészen leveszi róla a hangot...*

*Hajnali 2 körül ébred valami iszonytató robajra, melybe talán még az épület is beleremegett, bár ebben Justin nem biztos, hiszen nemrég még álmodott.*
- Ó, hogy az a... *dühöng, majd felpattan az ágyról, s az ablakhoz siet, hátha megpillantja, ki vagy mi okozta a furcsa hangokat, de sajnos csalódnia kell. Így hát visszaül, s noha továbbra is az foglalkoztatja leginkább, mi történhetett, lassan-lassan elalszik ismét... pontosabban elaludna, ha nem hallaná meg a rohanó lépteket s az ideges kopogtatást, ami a lépcsőházból jön, egyre feljebb. Rögtön kimegy az álom a szeméből, s az ajtóra tapad. Még mielőtt azonban bárkit is megpillanthatna az ajtó kukucskálóján (vagy hogy hívják..) keresztül, a sietős léptek távolodnak. Már épp kinyitná az ajtót, hogy körbenézzen, ám ekkor észeveszi, hogy a lába előtt fekszik egy amolyan mini disc-féleség, úgyhogy az ajtónyitás - talán szerencséjére - elmarad. Helyette felveszi a földről az ismeretlen eredetű tárgyat, s vizsgálgatni kezdi...*
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 9.   Justin Flame lakása Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2008 12:14 am

*Az éjszaka folyamán Justin megvizsgálta tüzetesen a lemezt, s meg kellett állapítania, hogy egyik általa ismert program sem képes lejátszani (ő pedig nem keveset ismer), ebből aztán arra következtetett, hogy fontos információkat tárolhatnak rajta. Úgy határozott hát, hogy egyelőre kivár - ha fontos valakinek a disc, akkor előbb-utóbb úgyis megtalálja őt. Ha pedig rosszra fordulna a helyzet, akkor... nos, Justin meg tudja védeni magát.*

*Másnap 9 körül kelt, teljesen kipihenten. Szinte meg is feledkezett a lemezről, bár miután megitta a napi első kávéját, az éjszaka emlékei kezdtek előjönni... robaj, rohanás, disc, kódolt információk... Nagyjából ennyi időt fecsérelt a dologra. Miután teljesen magához tért, úgy döntött, bemegy az egyetemre - tegnap ez kimaradt, úgyhogy most feltétlenül pótolni akarta a mulasztást ^^. A délelőttje nagyjából ennyivel telt el, s ki tudja miért, az órája után nem ült be a törzshelyére ebédelni, hanem azonnal hazasietett...*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 14, 2008 8:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland   Justin Flame lakása Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2008 5:45 pm

10.

Mikor Justin belép a lépcsőház ajtaján, az öreg Mr. Hubert szinte azonnal rányitja a földszint 1-es ajtaját. A házmester mindig mogorva, és mindig szúrós tekintetű. Most sincs ez másként.
– Áá! A fiatalúr is meggyütt… Nnna, éppeg időbe’! Maj’ tessék má’ sietni fő’felé, mer’ éppeg itten vannak a rendőr urak, és arró’ a részeg sofőrrő’ kérdezősködnek, aki az éjje’ nekiment a falnak. Asszem a nyó’cadikon vannak. Mon’tam nekik, hogy sokan iskolába’ meg dó’gozni vannak ilyenkó’, de aszonták fő’mennek azé’ kérdezősködni. Én mon’tam, hogy nem tudok semmit se, me’ altatóva’ alszok… A fiatalúr nem tud valamit, esetleg? Tudom ám, hogy sokáig fönn szokott maradni – mondja, és sejtelmesen hunyorít közben gurgula szemeivel.

A nyolcadik, a legfelső emelet. Justin lakosztálynak épp nem nevezhető szobája fölött már csak közvetlenül a tető található. A folyosó végén van a szerviz létra, és mindig zárt csapóajtó a tetőre. A lift ajtaja nyílik, és Justint két fickó várja. Úgy tűnik várták a liftet. Talán arra voltak kíváncsiak, ki érkezik vele.
– Jó napot! A kerületi rendőrőrsről jöttünk, és az éjszakai balesettel kapcsolatban tennénk fel pár kérdést – vág bele azonnal az egyik fickó. Mindketten olcsó öltönyt viselnek. Ázsiai származású, középkorú férfiak mindketten. – Melyik a maga lakása? Aham. Ott a folyosó végén, igaz? – kérdez vissza, és egy jegyzettömbbe irkál szorgalmasan. A társa mindeközben olyan áthatóan vizslatja Justin-t, ahogyan csak a nagyon gyanakvó emberek képesek nézni. – Itthon volt az éjszaka? Aham. Egész éjjel? Értem. És tapasztalt valami szokatlant, úgy hajnali fél kettő, kettő körül?
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 11.   Justin Flame lakása Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2008 7:37 pm

*Justin őszintén meglepődik, mikor Mr Hubert, a házmester szokásos stílusában jelzi neki, odafent rendőrök kérdezősködnek a hajnali eseményekről.* ~ Csodálatos, mondhatom... ~ - Köszönöm, Mr Hubert, további szép napot! *köszön el, majd beszáll a liftbe, hogy aztán pár perc múlva, kiszállva belőle két ázsiai férfivel találja magát szemközt, akik mintha szinte csak rá vártak volna. Justin alig vehet levegőt, máris belekezdenek mondandójukba, s a kérdések áradatába* - Jó napot... *szúrja be azért, már csak az illendőség kedvéért is* - Az az én lakásom.. igen-igen, a folyosó végén... Az éjszaka nagy részét nem töltöttem itthon, mert nagyjából este 11 körül érkeztem vissza... Hát, szokatlan eseményt éppenséggel tapasztaltam, például azt a szörnyű robajt, amit - ahogy a későbbiekben megtudtam -, egy részeg sofőr okozott, pont hajnali kettő körül. Elképesztő, micsoda emberek vannak...
~ Csak tudnám, az a másik miért bámul ilyen furcsán... Gyanús nekem ez az egész ügy... Nem tűnnek túl rendőrszerűnek.. Mindegy, kivárom a végét. ~ *éppen ennyi gondolkodási ideje volt, mert a kérdések özöne folytatódott tovább*
- No és.. nem kopogtak esetleg az ajtaján a furcsa eseményeket követő pár percben? Nem észlelt/hallott a robajon kívül semmi gyanúsat?
- Nos, őszintén szólva... *megjátszott gondolkodás* ...nem. Bár nem tudom, az mennyire számít gyanúsnak manapság, ha valaki járkál a folyosókon. *rápillant a továbbra is némán figyelő férfire, majd visszanéz társára, aki egy újabb kérdésre készül*
- Igen, értem... Esetleg nem talált ma reggel, vagy még az éjszaka valami olyasmit a lakásában, vagy itt kint, amit nem tart igazán említésre méltónak?
*A kérdésre Justin gondolatban elmosolyodik, majd teljes higgadtsággal válaszol* - Nem, egyáltalán semmi ehhez hasonlót nem találtam, ami fontos lehetne maguknak.
- Sajnálatos... Az utolsó kérdésem pedig az lenne, hogy... mit gondol, miért volt nyitva a tetőfeljáró csapóajtaja? Ki szokta általában használni?
- Ó, tudják ott olyasmik vannak, amikhez mi, lakók nem igazán nyúlunk, főleg azért, mert nem értünk a kezelésükhöz. Szóval oda szerelők szoktak néha-néha feljárni, hogy megjavítsanak, ellenőrizzenek ezt-azt, például a szellőzők állapotát, és hasonlókat. Lehet, hogy egy felelőtlen szerelő hagyta nyitva az ajtót - előfordul az ilyesmi. *magabiztos mosollyal tekint a két ázsiai rendőrre*
- Igazán köszönjük a segítségét, további szép napot! *köszön el a beszédesebb, majd mikor már hallótávolságon kívül érnek, kínaiul kezd el magyarázni felettébb hallgatag társának - s bár ezt ők nem tudják, Justin lakása ajtajából minden szót jól hall (még ha nem is ért semmit), sőt azt is látja, hogy távoztukban minden ajtón bekopognak, valószínűleg azért, hogy kihallgassanak még pár embert. Justin ennél tovább nem mer hallgatózni és figyelni, úgyhogy becsukja maga mögött az ajtót, hogy immár egyedül töprenghessen a történteken...*
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 14.   Justin Flame lakása Icon_minitimeKedd Jan. 15, 2008 7:57 pm

Délután fél kettőkor, kb két órával a két ázsiai fickó távozása után, valaki határozottan kopogtat Justin ajtaján. Egy nő hang, ellenkezést nem tűrő hangon utasít:
– Mr. Flame! Tudjuk, hogy itthon van, nyissa ki! Rendőrség!
Egy fiatal nő és egy nála nem sokkal idősebb férfi áll az ajtóban. Mindketten a nyakukba akasztották a jelvényüket, és „Police” feliratú, sötétkék széldzsekit viselnek.

Justin:
* Kinéz az ajtó kis kukucskálóján. Mikor látja a jelvényt, meg a szokásos, sötétkék széldzsekit, kinyitja az ajtót résnyire, hogy kilásson rendesen. Mindkét nyomozó bemutatkozik, fegyver nincs a kezükben, úgyhogy semmi vész. *

A nő beszél, a fickó biztosít. A nyomozónő ezt mondja:
– Mr. Flame, úgy tudjuk nemrég beszélt két férfivel, akik rendőrnek adták ki magukat... Igaz ez?

Justin:
* Bólint * – Igen, olyan két órája...

A nő folytatja:
– Nos, két házzal arrébb – és a fejével oldalra int –, a 22-es épület tetején nemrég egy holttestet találtunk. Alapos okunk van feltételezni, hogy az illető ezen a létrán át a maguk házának tetejére mászott ki, és innen jutott át a másik háztetőre. Tud ezzel kapcsolatban valamit?

Justin:
– Hajnali kettő körül, nem sokkal a baleset után, ami az utcán történt, sietős lépteket hallottam, illetve egy sor kopogtatást, aztán a hangok elhaltak, de... * Justin itt elgondolkodva ráncolja a homlokát, s közben kinyitja jobban az ajtót * – ...volna itt valami... mielőtt elhaltak volna ezek a hangok, találtam valamit, ami talán fontos lehet..

Miközben Justin ezt mondja, hirtelen megszólal a nő szolgálati rádiója. Elnézést kér, és elhátrál, hogy a kihallgatott tanú ne hallhassa a rádióban elhangzó dolgokat. A nő válaszait viszont hallja.
– Igen, uram, a 18-ban vagyunk. Igen, uram, épp egy tanút hallgatunk ki. Igen. Nem uram, csak egy járőr. Értem uram, azonnal indulunk vissza. Értem, uram, de... Az FBI?? Mit akar az FBI? Ez kerületi ügy!... Értem, uram. Természetesen nem, uram.
Ezután a nő, vörös fejjel odalép Justin elé, és fojtott indulattal int a társának. Nagyon feldúlt
– Gyere, Sam, megyünk! Uram, majd a nagy tudású FBI megkeresi magát, ha akarnak valamit. Nekünk most mennünk kell – és egy kurta biccentéssel elköszönnek, és a lifthez vonulnak.

Justin:
* Csodálkozva felvonja a szemöldökét, majd utánuk szól félhangosan, hogy pont jól hallják *
– Jól sejtem, hogy ha már az FBI is beleavatkozik, akkor komolyabb ügyről van szó, mint ahogy eddig látszott?


A nő visszafordul:
– Nyugodjon meg, uram, majd az FBI mindent elrendez – és a hangjából szinte csöpög a keserű gúny. Ambiciózus, fiatal nyomozónak tűnik, akit még zavar, ha beleszólnak a dolgába. Nyílik a liftajtó, és beszállnak.

Justin:
– Értem... – * nem kérdez semmi többet, csak egy intéssel és egy „Viszlát”-tal köszön el a rendőröktől, aztán visszatér lakásába, ha nincs senki más, aki esetleg keresné, és a nyomozónak sincs egyéb hozzáfűznivalója. *
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 18.   Justin Flame lakása Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2008 7:54 pm

*Justin megvárja, amíg a rendőrök tényleg eltűnnek, majd rövid mérlegelés után úgy határoz, utánanéz egy-két dolognak, ha már belekeveredett valamibe, amiről igazából még azt sem tudja, mi... Kabátot vesz, majd kilép az ajtón (persze azt utána jól bezárja maga mögött, mint mindig). Elindul a már sokat emlegetett feljáró felé, s nagyjából két perc elteltével már kint is áll házuk tetején.*

*Aszfaltozott borítású beton. Nagyjából így lehetne leírni a fenti területet, melynek enyhe sivárságát néhol egy-egy antenna, illetve egyéb műszaki cucc szakítja meg (melyeknek rendeltetéséről Justinnak igazából fogalma sincs). Van itt még két szellőző kivezetőcső (természetesen ráccsal lezárva), a liftházról nem is beszélve. Közelebb lép az említett objektumhoz, de úgy találja, ajtaja zárva van, így tehát tovább vizsgálódik. Arra a sajnálatos megállapításra jut, hogy házuk tetején semmi érdemlegeset, említésre méltót nem lel. Nem úgy a kettővel arréb található házon.*
~ Micsoda nyüzsgés... rendőrök, kordon... Ott kellene vizsgálódnom, na de hogy?! Még ha le is tudnék ugrani a hat méterrel lejjebb található másik házra... hogy mászom fel ugyanilyen magasra, hogy aztán megkapjam a zsaruk rosszalló pillantásait, pár keresetlen szóval, vagy esetleg még rosszabbal együtt?... ~ *Ilyesformán morfondírozva bámul át a kettővel arrébb álló házra, s várja az isteni szikrát, ami majd utat mutat számára...* ~ Most meg sem próbálok átmenni, túl sokan vannak... ez tuti. Nocsak-nocsak... helyszínelők és FBI-ügynökök is érkeznek, micsoda meglepetés! ~ *Justin csak ekkor veszi észre, hogy az utóbbiak közül egy őt figyeli a távolból.* ~ Na, már csak ez hiányzott..! ~ *morog magában (mármint J.), majd - jobb ötlete nem lévén -, szépen lassan, feltűnés nélkül megpróbál elrejtőzni a liftház mögött, és esetleg kivárni, hogy oszoljon a "tömeg", vagy meghalljon pár hangot információmorzsákkal (bár valljuk be, erre elég kevés esélye van).* - Na, Flame, most jól megcsináltad. *mondja magának, miközben leül a földre, hogy ott várja ki a sorát.*
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 20.   Justin Flame lakása Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 8:58 am

Futó léptek zaja hallatszik, aztán egy erőteljes férfihang:
– Jöjjön elő! Itt az FBI! Mutassa magát! – aztán a fém létra fokainak kopogása, ahogy a fickó felfelé mászik rajta. Nem telik csak egyetlen kurta percbe, és az ügynök ott áll a gubbasztó Justin előtt.
– Mi a büdös francot keres itt? Igazolja magát! – utasít, és keze a fegyverének markolatán nyugszik, készen arra, hogy a legkisebb, gyanús mozdulatra előkapja azt.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 21   Justin Flame lakása Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2008 9:57 pm

*Mikor Justin meghallja a sietős lépteket, majd a felszólítást, önmaga ostobaságát és balszerencséjét átkozva kezébe temeti arcát (~ Flame, te egy akkora hülye vagy, hát hogy' is gondolhattad, hogy megúszod ezt szárazon?! ~), de a végén gyorsan túlteszi magát az önsajnálaton, hiszen ráébred: ha minden jól alakul, akkor bekerülhet az ügybe, és így talán szerezhet pár hasznos információt. Úgyhogy félig-meddig dacos, ám inkább csak határozott tekintettel néz az FBI-ügynök szemébe, mikor az "felkéri", igazolja magát. Beszéd közben fokozatosan felegyenesedik ülő helyzetéből, lehetőleg elkerülve minden "gyanús mozdulatot", sőt, még gesztikulálását is visszafogja valamennyire ennek érdekében.*
- Nos, tudja csak... Justin Flame vagyok, az egyik lakó, és mivel hallottam, mi történt az éjszaka - borzalmas, én mondom, borzalmas! -, úgy döntöttem, esetleg szétnéznék itt fent, hátha a maguk segítségére lehetnék... tudja, nem mindig elég a tett színhelyét átvizsgálni.. de már miért ne tudná?! Hiszen profi FBI-os! *zavart kacarászást hallat, majd hirtelen nagyon határozottan jelenti ki* - Továbbá van valamim a maguk számára.
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 22.   Justin Flame lakása Icon_minitimePént. Jan. 18, 2008 9:03 pm

– Miért, mi történt az éjszaka? – érdeklődik az ügynök. Aztán, mikor Justin feláll végre, alaposan végigméri, és átveszi a srác jogosítványát. – Maga itt lakik? Ebben a házban? – kérdi, és miután a fényképet ellenőrizte, már nyújtja is vissza az okmányt.

Justin:
– Tudja, a balesetre gondolok, ami itt az utcán történt, illetve arra a holttestre, amit a szomszéd ház tetején talált a rendőrség. Velük már beszéltem, csak aztán jöttek maguk, úgyhogy abbamaradt a kikérdezés – * levegővételnyi szünetet tart, majd folytatja, és visszaveszi a jogosítványt * – És igen, már egy ideje itt lakom, a legfelső emeleten.

Az ügynök értetlen képet vág:
– Nem, nem tudom. Milyen baleset?

Justin:
* Egy pillanatra zavarba jön, mert arra számított, az ügynök tud mindenről. *
– Hát... ami hajnali kettő körül történt az utcán... Állítólag valami részeg sofőr nekiment az épületnek…


A fickó fapofával faggatózik tovább:
– Aham. Értem. És mondja csak, fiatalember, miért jött fel ide? Mire volt ennyire kíváncsi?

Justin:
– Arra számítottam, esetleg találok valami hasznosat itt fent, ami végre megvilágít számomra is pár részletet az ügyből, ha már valamennyire belekeveredtem... ~ Eh... elég hülyén hangzik ez így, de hát ha ez az igazság...! ~

– No, tudja mit? Mutassa meg, milye van a mi számunkra, jó? Aztán elbeszélgetünk, erről a kis kalandról is. Menjen csak előre. Kíváncsivá tett. Gondolom, itt lakik közvetlenül a feljáró mellett, ugye? – kérdi, és barátságosan maga elé engedi Justint.

Justin:
* Justin rábólint. *
– Ahogy akarja... és igen, majdnem a feljáró mellett lakom. – * és elindul a feljáró irányába.
Mászni kezd lefelé a létrán, de már az első néhány lépcsőfoknál feltűnik, hogy valami nincs rendben. Szaporázni kezdi, aztán, ahogy a látóterébe kerül a folyosó, elnyom a félhangos szitkot a fogai között. A lakásának az ajtaja nyitva, és határozottan kutatás zajai hallatszanak bentről. Justin szitkozódik egy sort, alig hallhatóan, majdnem csak magában, odafordul az ügynökhöz, s némán az ajtó irányába mutat, jelezve, hogy valami nincs rendjén. *


Sajnos nincs elég hely elkerülniük egymást, így Justin gyorsan lemászik a padlóra, hogy helyet adjon az ügynöknek, aki a oldalról a talpával megszorítja a létrát, és egyszerűen lecsúszik azon.

Justin:
* Szörnyen halk suttogásba kezd: * – Úgy veszem észre, kéretlen látogatóim vannak, akik talán épp most viszik el a maguknak szánt bizonyítékot… – * jelentőségteljes pillantás, ami megpróbálja tettre ösztökélni az ügynököt. *

Az ügynök elővonja fegyverét, és határozottan a nyitott ajtóhoz vonul. Az ajtó mellett a falhoz lapul, és int, hogy Justin is húzódjon fedezékbe. Bekukkant az ajtón, aztán hangosan elkiáltja magát:
– FBI! Azonnal jöjjön ki feltartott kezekkel! – és beugorva az ajtókeretbe, előreszegezett fegyverrel behatol a lakásba. Aztán négy lövés dördül gyors egymásutánban. Az FBI-os elterül, és két fickó rohan ki a lakásból. Átugrálják az ügynököt, és a lépcsőház felé rohannak. Ügyet sem vetnek Justin-ra. Határozottan hasonlítanak arra a kettőre, akik délután rendőrnek adták ki magukat.

Justin:
* Időközben fedezékbe húzódott (már amennyire tehette), de mikor eldördül a négy lövés, s lezajlanak az utána következő események, fittyet hány minderre, és odasiet a földön fekvő FBI-oshoz, hogy megnézze, él-e még… Az ügynök erősen vérzik, és halkan nyöszörög. *

A folyosó legvégén két ajtóban is fejek bukkannak fel, lakók, akik kijöttek a lövések zajára. A két ismeretlen fickó közben eltűnik a lépcsőházban. Csak most tűnik fel, hogy több ajtó is tárva-nyitva van a folyosón.

Justin:
* Egyelőre nem törődik a két menekülővel, fontosabbnak találja, hogy az ügynök túlélje. Odakiált a bámészkodóknak: * – Hívjanak mentőt! Sürgősen kórházba kell szállítani! – * majd futva indul a lépcsőház irányába, a két betörő után. *

Az egész lépcsőház dübörög, ahogyan a menekülők rohannak lefelé. Nyolc-tíz lépcsőfokot is ugranak lefelé egy-egy lépcsőkaron, hogy így gyorsítsák az amúgy is nyaktörő tempót.

Justin:
~ Ó, én hülye, hogy miért nem hoztam az ügynök fegyverét...! Mondjuk kezelni nem valószínű, hogy tudnám, szóval a siker nem biztosított... Így viszont, ha beérem őket, kénytelen leszek a fél lépcsőházat felrobbantani... Hogy ezt hogy' magyarázom ki...! ~ * gondolja magában, s rohan tovább, esetenként több lépcsőfokot is ugorva egyszerre, hogy beérje a menekülőket. *

Sajnos Justin csak a földszinten éri be őket. Igaz, hogy a távolság pár méterre csökken, de még két lépcsőforduló választja el őt az ismeretlenektől. A földszintre rálát a lépcsőház üvegfalán át. Egy kocsi áll közvetlenül az ajtó előtt. A két férfi szinte kirobban az ajtón, és máris a kocsihoz rohan. Úgy néz ki, hogy elmenekülnek, mire kiér az utcára. Csak egy pillanatra torpan meg, míg felméri a helyzetet. A lépcsőház az utca felől üvegfalú. A félemeleten áll lihegve. Még visszavan egy lépcsőforduló, hogy leérjen a földszintre, és a bejárati ajtóhoz. A főbejárat gyakorlatilag pontosan alatta található.

Justin:
* Tovább szedi lefelé a lépcsőfokokat, de már látja vállalkozásának sikertelenségét, hiszen mire leér, addigra ők már kint járnak az utcán, s még ha el is tudná érni őket, ahhoz előbb át kellene törnie magát vagy az ajtón, vagy az üvegfalon…*

Mikor Justin kirohan az utcára, a menekülők fekete Austinja épp kilő a járda mellől, bele egyenest a lüktető forgalomba. Több kocsinak is vészfékeznie kell, hogy utat engedjen az eszelős sofőrnek. A kocsi máris kb 10 lépésnyire távolodik, és veszettül csikorognak a kerekei, mire Justin lihegve kiér a gyalogosok közé.
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 23.   Justin Flame lakása Icon_minitimePént. Jan. 18, 2008 9:19 pm

– FBI! Ne mozduljon! Lassan emelje fel mindkét kezét, hogy jól lássam!
A két ügynök ugyanúgy liheg, mint Justin. A szomszédos bérház irányából érkeztek, és mindketten fegyvert szegeznek Justin-ra. A járókelők sikoltozva húzódnak félre a fegyverek lővonalából. Egyetlen pillanat alatt kiürül a lassan közeledő ügynökök, és Justin közt elterülő járdaszakasz. Felpillantva az üvegfalon át az is látszik, hogy fentről szintén fekete dzsekis alakok rohannak lefelé.
– Rendben, most szépen lassan térdeljen le, és tegye mindkét kezét a tarkójára! Lássam a kezét!
Rendőrök, rohannak ki a lépcsőházból.
– Egy ügynököt lelőttek odafönn! – üvölti az egyik rendőr. Hárman vannak, és mindegyikük célra tartja a fegyverét. – Ez a rohadék volt, biztosan!
A távolban felhangzik egy sziréna, és gyors iramban közeledik. Talán a mentők…
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 25.   Justin Flame lakása Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 1:07 am

~ Szinte tudtam, hogy ez lesz belőle! Az ember segíteni akar, erre rögtön ő a rosszfiú... Na, de sebaj - hidegvér, és semmi meggondolatlanság. ~ *Justin az utasításnak megfelelően szép lassan emeli fel a kezét, hogy még véletlenül se adjon okot az ügynököknek arra, hogy tüzet nyissanak. Miközben a további parancsokat is teljesíti (letérdel és mindkét kezét a tarkójára teszi), fennhangon, de ettől függetlenül a lehető legudvariasabb módon megszólal*
- Tudják, akiket maguk keresnek, azok épp ott mennek, abban a fekete Austinban... *ha tudna, akkor most persze mutatna jobbra, amerre a két ázsiai alak menekült, de mivel nem áll módjában, ezért inkább csak a fejével biccent egy kicsit* - Arról nem is beszélve, hogy náluk van az a két fegyver, amivel lelőtték a társukat... és valószínűleg más fontos bizonyíték is... *teszi hozzá ez utóbbit, inkább csak magának, morogva.*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2008 5:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 27.   Justin Flame lakása Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 9:48 am

Mr. Hubert jelenik meg a háttérben, és az idős házmester egyetlen másodperc alatt levonja a "helyes" következtetést a látottakból.
– Tudtam én, hogy nincs rendben valami ezzel a ficsúrral! Ez egy bűnöző! Nem is dolgozik! Honnan van neki pénz? Mi? Biztosan drogozik is! Tartóztassák le a biztos urak! Ez egy bűnöző! – rikácsolja.
Az elkövetkező bő két óra színtiszta rémálom Justin Flame számára. Tiltakozása ellenére megbilincselik, és előállítják a körzeti rendőrőrsre. Háromszor adja elő a történetet három különböző kihallgató tisztnek, és még mindig nem hisz neki senki. Az utóbbi fél órát egy üres szobában tölti, egy csővázas széken gubbasztva. A szemben pöffeszkedő, vaksi detektívtükör és ő közte csak egy snassz, és csupasz irodai asztal áll. A falak szürkék, és a hangszigetelt szoba csöndje pedig szinte teljesen megsüketíti.
Végül nyílik az ajtó, és két idősebb úr lép be rajta. A fiatalabb, és magasabb férfi, egy vékonyka iratcsomót dob Justin elé, az asztalra, majd felül vele szemben az asztal szélére, míg a társa a háttérben marad.
– Mr. Flame! Én Gregory ügynök vagyok, a társam pedig Phloent ügynök. A továbbiakban mi foglalkozunk az ön ügyével. Igyekezzék őszintén válaszolni a kérdésekre, és akkor garantálom, hogy ezt a kis félreértést hamar orvosolni tudjuk. Mondja el, kérem, hogy mit talált ma hajnalban, pontosan.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 28.   Justin Flame lakása Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2008 6:58 pm

~ Legalább valami kis vizet hagyhattak volna itt... Biztos azt gondolják, az ember tud beszélni, ha cserepesre száradt a szája kívül-belül... rendőrség és FBI... Tipikus: az ember segíteni akar nekik, erre ő a legfőbb ellenségük.. ~ *ekkor lép be a két ügynök. Udvariasan bemutatkoznak, és őszinte együttműködésre szólítják fel Justint.* ~ Na, lássuk a sztorit negyedszer is. ~ - Szóval, az egész hajnali kettőkor kezdődött, azzal a balesettel, ami az épület előtti utcán történt... *nagyjából tíz perc alatt összefoglalja az eseményeket a lehető legrészletesebb és legőszintébb módon - semmit nem hagy ki, és semmivel sem színesíti a történteket. Száraz tényeket közöl. Mikor végez mondandójával, Gregory ügynök egy képet csúsztat elé, melyen egy ázsiai férfi látható, de a támadók egyikével sem azonos. 30 év körüli, jólfésült, amolyan selyemfiú - drága öltönyben feszít, s épp egy háttal álló alakkal társalog.*
- Tudja, ki ő? *kérdezi, amire Justin válasza egy őszinte "nem".* - A neve Wiu-Fhu, és a helyi kínai maffiacsalád egyik kisebb hatalmú alvezére. Ő volt az, akit holtan találtak a tetőn.
- Ó, ezek szerint ő "bízta rám" a disc-et is.. *közli komoran a tényállást Justin*
- Ha minden igaz, akkor igen. *folytatja Gregory ügynök* Viszont van egy kis probléma... a maga lakását már többször átkutattuk, a disc-nek azonban nyomát sem leltük - valószínűsíthető, hogy a támadók, akik lelőtték a kollégánkat, megszerezték és magukkal vitték.
- Maguk szerint kik voltak a támadók? *teszi fel az első logikus kérdést Justin*
- Sajnos erre mi sem tudjuk a választ egyelőre... *egész hihetően beszél, de lehet, hogy csak kiváló színész - Justin mindenesetre nem hisz neki teljesen* - Ezek szerint arról sincs fogalmuk, mi lehetett a disc-en, jól sejtem?
*Phloent ügynök szólal meg a háttérből:* - Mr. Flame! Mint azt elmondta, láthatta, hogy nem tudta megnézni a disc tartalmát. Az azon lévő dokumentáció minden szempontból titkos. Nem véletlenül kódolt. Illetéktelen kezekbe került, és sajnos be kell lássam, hogy ehhez a rendőreink, és az ügynökünk nagyfokú ostobasága is segítséget nyújtott. A disc tartalma államtitok. Mindenáron vissza kell szereznünk.
- Szóval államtitok.. Viszont ha államtitok, akkor... eredetileg mit keresett egy helyi maffiacsalád kisebb hatalmú alvezérénél? *legyint* Mindegy is, a lényeg valóban az, ezek szerint, hogy vissza kell szerezni, minél hamarabb. *A két ügynök várakozón tekint Justinra, mintha arra várnának, hogy felfogja a helyzetet* - Öhm... mit... ugye nem... csak nem azt várják, hogy majd éééééén...?
- Mit majd ön? *így Phloent ügynök*
- Tudják, az imént úgy éreztem, azt várják tőlem, hogy majd én visszaszerzem maguknak a disc-et, de hát ez nyilván félreértés lehet, hiszen... én nem vagyok FBI-ügynök! Maguk sokkal képzettebbek, meg minden, csak nem bíznának meg egy civilt ilyesmivel...!
- Természetesen nem várunk Öntől semmit. Épp eleget kockáztatott már eddig is. Köszönjük, amit elmondott nekünk, sokat segített. Most el is engedhetnénk, és elfelejthetnénk mindazt, ami történt, azonban van egy kis bökkenő. Maga ismeri azt a két fickót, akik a discet keresték, mi pedig nem.
- Ez kétségtelenül igaz.. *bólint, majd Gregory ügynök veszi át a szót:*
- Ráadásul a helyi kínai családok egyik alvezérét megölték ma. Tudja ez mit jelent? Komoly megtorlást! Vér fog folyni, sok vér... A discet azonban mindenképp vissza kell szereznünk, a lehető leghamarabb. Tehát előbb kell megtalálnunk azokat a fickókat, mint a triádok rájuk bukkannak.
- Sok vér... csodás... Mindazonáltal ha én vagyok az egyetlen, aki segíthet megtalálni, felismerni azt a két alakot, akkor természetesen segítek, amiben tudok.
- Nem, nem Ön az egyetlen, hiszen a házban sokakkal beszéltek. Nagyon jó személyleírásunk van róluk, és elképzelésünk is van róla, hogy hol keressük őket. A baj nem a felismerésükkel van, hanem azzal, hogy elrejtőztek, és nem fogjuk őket időben megtalálni. Nem győzöm hangsúlyozni milyen fontos az időtényező. *Justin enyhén értetlenkedő tekintete láttán aztán Phloent ügynök átveszi a szót, és így folytatja:* - A lemezt Önnél találták meg. Nem tudják, hogy véletlenül, vagy szándékoson került a lemez éppen Önhöz. És személyesen is beszéltek magával, ráadásul ott volt, amikor rálőttek az FBI ügynökre. Van egy terv, amivel elő tudnánk csalogatni az embereinket, de ehhez kellene a segítsége. Persze megértem, ha a személyes biztonsága többet jelent Önnek, mint a haza...
*Justin arcáról eltűnik az értetlen arckifejezés* - Mint már mondtam - noha egy másik szövegkörnyezetben -, segítek, amiben tudok... Ha már benne vagyok valamennyire, akkor más embereket felesleges lenne belekeverni, a haza pedig... ha a hazát nem védi meg senki, a személyes biztonságnak is vége, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 29.   Justin Flame lakása Icon_minitimeVas. Jan. 20, 2008 7:02 pm

Phloent ügynök fellapozza az asztalon heverő aktát, és elővesz egy számítógéppel szerkesztett oldalt, majd Justin elé tolja azt.
– Olvassa el, és tanulja meg minden betűjét! Ez egy nyilatkozat, amit ön fog tenni. A technikusunk fogja felvenni, és bulvár-riportként adjuk le az egyik esti műsorban, egy nem túl nézett TV-csatornán. Ezt bújtatott információnak nevezzük, ha érdekli, Mr. Flame. Azt reméljük a riporttól, hogy ismét megkeresik majd önt a támadói, de akkor már várni fogjuk őket mi is. Egy szóval csapdát állítunk. Arra építünk, hogy a lemezt ennyi idő alatt nem lehetséges feltörni, tehát nem tudják megfejteni a tartalmát. Azzal tisztában vannak, hogy körülbelül mi van rajta, de amíg a tényleges tartalmát nem tudják meg, semmit sem érnek a lemezzel. Kell nekik a pontos tartalom. Érti? Természetesen van B-terv is, hisz nem kötelezhetjük rá, hogy vállalja el a csalétek szerepét, de egyelőre ez a terv a legjobb, amivel hirtelen elő tudtunk állni.

A papírlapon a következő szöveg van:
„Riporter //a kamera felé fordulva felkonferál//: - Mr. Justin Flame-t ma letartóztatta az FBI, de gyanús gyorsasággal, egy óra múlva már ki is engedték. Nyilván valami félreértés lehetett a háttérben. //a riportalany felé fordulva//: - Kérem, Mr. Flame! Mondja el, mi történt ma éjjel, és délután önnel!
Flame: - Ma éjjel egy részeg sofőr belehajtott a házunk oldalába, aztán valaki a nejárati ajtó alatt, az ajtórésen át, bedugott hozzám egy mini-discet. Én megtaláltam a lemezt, és persze megnéztem, mi van rajta. Tudja, én számítógép-programozó matematikus vagyok. Nem volt egyszerű, és egész éjjel, meg egész délelőtt ezen dolgoztam, de sikerült feltörnöm a kódot, ugyanis kódolva volt.
Riporter: - Értem. És mit tartalmazott az a bizonyos disc?
Flame: - Hááát, nem is tudom biztosan, csupa szám, meg betű. Csupa adat, amit nem értettem. Kétszeresen kódolt file. Szerintem valami adatbázis lehet, ami csak egy különleges programmal fordítható le. Szóval valójában nem tudom, hogy mit is találtam.
Riporter: - Értem, és hol van most ez a lemez?
//Itt vágóképek lesznek a felforgatott lakásról.//
Flame: - Nem tudom. Az FBI betört hozzám, és lefoglalta. Feltúrták a lakásomat. Szörnyű trauma ért! Be fogok perelni mindenkit! Megaláztak, és igaztalanul letartóztattak. Azzal vádoltak, hogy rálőttem egy FBI ügynökre! Ezt a baromságot! Soha sem volt fegyverem.
Riporter: - Értem. És készített másolatot a lemezről?
Flame: - Persze. De a gépemet is lefoglalták azok a szemetek, és nem akarják visszaadni!
Riporter //a kamera felé fordulva//: - Láthatják, hogy az FBI ismét milyen önhatalmú döntést hozott. Most pedig, a reklám után, következzenek további rövidhíreink…”

Gregory ügynök türelmesen megvárja, míg Justin végigolvassa, és memorizálja a szöveget, aztán mikor a fiú hátradől a székén, és hitetlenkedő arccal a két ügynökre néz, ennyit mond:
– Tudom, Mr. Flame. Azt gondolja, ez nagyon gyenge szöveg, és senki nem dőlhet be neki. De nem kell tökéletesnek lennie a csapdának. A támadói kényszerlépés előtt állnak. A lemezt nem lehet feltörni, legalábbis ennyi idő alatt nem. Kell nekik a tartalom, és mi tálcán nyújtjuk nekik a megoldást. A felháborodott informatikus zsenit, aki képes arra, amire ők nem. Meg fogják látogatni, ne aggódjon! A lakásában csapdát állítunk fel, és várni fogjuk őket. Van kérdése?
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 33.   Justin Flame lakása Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2008 10:02 pm

*Átveszi a papírt Phloent ügynöktől, majd átolvassa jó alaposan, s már közben megpróbálja megjegyezni, hogy a későbbiekben ne legyen olyan nehéz dolga.* ~ Szörnyen gyenge szöveg, az tény, viszont ha az FBI szerint ráharapnak majd a csalira, akkor biztos úgy is van...! Legalábbis nagyon ajánlom nekik, hogy igazuk legyen. ~ *Olvasás után hátradől, és majdnem kitör belőle a nevetés, mikor szinte ugyanazokat a szavakat hallja vissza, amikkel magában illette a "műalkotást". Mindazonáltal megpróbálja a lehető legnyugodtabb arckifejezést magára erőltetni, bár enyhe hitetlenkedése talán így is szembeötlő.*
- Egyetlen kérdésem lenne: mikorra kell megtanulnom a szöveget?



//bocs a reaghossz miatt, de... néha ilyen is kell, meg nincs most hirtelen túl sok kérdeznivalóm ^^//
Vissza az elejére Go down
Matt Parkman

Matt Parkman


Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2007. Dec. 11.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 34.   Justin Flame lakása Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2008 7:52 pm

A TV felvétel gyors volt és rendkívül kiábrándító. Érdektelen technikusok, és közönyös ügynökök készítették elő, és vették fel digitális technikával, amit Justin „előadott”. Nagy kérdés, hogyan tudnak ebből a vágatlan, össze rögtönzött, silány minőségű akármiből színvonalas bulvárhírt készíteni, de végül is ez legyen az FBI gondja! Délután négy óra lett, mire Justin megérkezik a lakásához. A rendőrőrsről a két FBI-os egy civil szolgálati kocsival fuvarozza haza, de egy sarokkal korábban állnak meg, nem közvetlenül a bejáratnál. Phloent ügynök búcsúképpen instrukciókkal látja el:
– Mr. Flame! A lakását bekameráztuk, és lehallgatjuk az összes helyiséget. A szemben lévő, és a szomszédos lakásban is ügynökök szálltak meg, karnyújtásnyira lesznek öntől. A híradó 18:40-kor kezdődik, a 26-os csatornán. A harmadik hír lesz az öné. Kb 19:30-ra várható legkorábban látogató. Ne nyugtalankodjék, ha megérkeznek, mi tudni fogjuk. Nyisson bátran ajtót, és játssza el a gyanútlan honpolgárt. A számítógépasztal lapja alá, a klaviatúra alatti részre, felragasztottunk egy elektromos sokkolót. Ilyen, mint ez. Nem kell érteni hozzá, csak rátartani a célra, és meghúzni ezt a kis billentyűt itt. Látja? Ugyanilyen várja az asztal alatt, hogyha esetleg valami módon végszükség állna elő. Minden helyiségben kapcsolja fel a villanyt, hogy a kamerák jól lássanak mindent, és próbáljon meg sokat beszélni. A támadóinak élve, és sértetlenül van szükségük magára, ezért nem fogják bántani. Keménykedni és fenyegetőzni talán fognak, de ennél messzebb nem merészkednek majd.
Gregory ügynök még hozzáteszi:
– Első és legfontosabb cél: a lemez. Reményeink szerint elhozzák magukkal, hiszen ez a legegyszerűbb módja a feltörésének. A számítógép, és a kezelő is egy helyen, már csak a lemez kell. Talán hoznak egy hackert is magukkal, de ez nem valószínű. A második cél, hogy a támadókat elfogjuk, és kivallassuk. Lehetséges, hogy el akarják majd hurcolni önt és a gépét, vagy csakis önt. Ezt természetesen nem hagyjuk, és közbelépünk. Felkészültünk arra az esetre is, ha netán túszhelyzet állna elő. Ez esetben, reggelig szunnyadni fog, és kicsit majd talán fáj a feje, de sértetlenül fogja megúszni a dolgot, garantálom. Nincs félnivalója, vigyázunk magára. Mindent megértett?
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 35.   Justin Flame lakása Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 12:01 am

*Justin figyelmesen végighallgatja Phloent ügynök tanácsait, s magában meg is fogadja őket.* - Minden teljesen világos... azt hiszem... *Amennyiben nincs más, akkor elbúcsúzik kísérőitől, s hazafelé indul. Bármiféle baleset, vagy furcsa esemény nélkül hazaér, s még azt az átkozott házmestert is sikerül elkerülnie. Mikor belép a lakásába, arra vár, hogy majd ott felfordulást talál, mert ahogy tapasztalta, a rendvédelmi szerveknek nem épp a rendrakás a mániájuk, már ha arról van szó, hogy át kell kutatni valakinek az otthonát.* - Na, ez egész szép... *Szól elismerően, bár egy-két dolgot arrébb kell raknia, mert nem oda kerültek vissza, ahol eredetileg a helyük volt.* ~ Ennyi még belefér, azért nem végeztek rossz munkát... Elismerésem. ~ *Felkapcsolja a villanyokat, majd benyúl a hűtőbe, kivesz egy üveg almalevet (nem, még véletlenül sem sört, nehogy túllőjön a célon és gond legyen belőle), tölt, majd leül a tv elé.*
- Na, akkor lássunk hozzá a semmittevésnek... *Szól halkan, bár az ide-oda elhelyezett lehallgatóknak így is hallható, amit mond. Bekapcsolja a tv-t, és vár... Meg kell állapítania, hogy egész értelmes műsorok mennek, de valami nem hagyja nyugodni, így tehát rövid idő múlva kikapcsolja a készüléket, és a telefonért nyúl. San Francisco-i számot tárcsáz.*
- Halló... *Szól bele egy hang*
- Szia, nagyi, én vagyok az, Justin... *Még be sem fejezi a mondatot, Jane néni már örömmel üdvözli unokáját* - Tudod, azért hívtalak, mert van egy kis gond... gondoltam, jó lenne, ha tudnál róla, hogy akaratomon kívül belekeveredtem valamibe, amiből egyelőre nem tudom, hogy mászok ki, illetve ha minden jól megy, akkor nemsokára túlleszek az egészen, de ha nem... *A telefon másik végén néma csend* ...De nem kell aggódnod, semmi gond nem lesz, hiszen... meg tudom magam védeni, ezt mindketten jól tudjuk. *Ezt már halkabban teszi hozzá, bár kétséges, vajon elég fojtott hangon ahhoz, hogy ne hallják meg az FBI emberei.*
- Persze, Jussy drágám, tudom, hogy mire vagy képes... de akkor is... tudod, hogy én vagyok a nagyid, és az a dolgom, hogy aggódjak érted!
- Természetesen... *Justin elmosolyodik, bár ezt nyilván a vonal másik végén nem lehet látni. Még beszélgetnek egy kis ideig pár viszonylag lényegtelen témáról, mint pl. az egyik szomszéd megházasodása és hasonlók, aztán elbúcsúznak. Justin még kis ideig ott ül a telefonnál, aztán végül úgy határoz, mivel többet nem tud tenni, visszamegy a tv elé. Bekapcsolja, s a saját fejével találja magát szemközt.*
~ Ahh... nemsokára kezdődik... ~ *Sötéten az ajtóra pillant, majd vissza a tv-re (ahol épp szörnyen szerepel), s vár.*
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Maffiakaland - 50.   Justin Flame lakása Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2008 3:05 pm

A kopogás váratlanul érkezik, és hiába számított rá Justin, összerezzen a hallatán. Egy fiatal, félhosszú, fekete hajú srác áll az ajtóban.
- Helló.. kit keres? *kérdezi Justin, miután odamegy, kinyitja az ajtót, s megpillantja a srácot*
A srác zavartan körülnéz, és közelebb lép, mintha egyből beljebb akarna menni a lakásba.
- Logger vagyok. Figyelj, öreg, nagy szarban vagy. Van a gépeden valami, amit el kell vinnem. Ha nem okoskodsz, három perc alatt végzek, és senkinek nem lesz semmi baja, vágod?
*Justin figyelemmel hallgatja Logger szavait, aztán megpróbál higgadtan válaszolni.*
- Nos, ez igazán méltányos ajánlat... három perc és nuku baj... Kerülj beljebb, ha már ennyire bizalmas a viszonunk. *Nagyobbra nyitja az ajtót, hogy a srác be tudjon menni, közben pedig nagyon reménykedik, hogy az FBI gyors lesz.*
Mikor belépnek az ajtón, a Logger-ként bemutatkozó srác - lehet vagy huszonöt éves -, hátramarad, és precízen beteszi az ajtót. Ráakasztja a biztonsági láncot is.
- Nézd, nincs nálam fegyver, és nem vagyok maffiózó. A megbízóim viszont kemény gyerekeke, igazi nehézfiúk. Én sem akarom megütni a bokámat. Mutasd meg, hol a géped, a többit bízd rám! Szépen hátradőlsz a foteledben, szürcsölöd a söröd, én meg végzem a dolgom. Rendben?
- Á, szóval nehéz fiúk, értem... ~ Hogy is gondolhattam volna mást? Höhh... ~ - Nem szeretem a sört, de... ahogy gondolod. *Ezután Justin leül az egyik fotelba, és úgy tesz, mintha roppantul érdekelné Logger ténykedése. Közben, lehetőleg feltűnésmentesen, ám jelentőségteljesen arrafelé pillant, amerre az egyik kamerát sejti, mintegy üzenve az FBI-nak, hogy ideje lenne akciózniuk, vagy legalábbis felkészülniük.*
A srác nekiül a gépnek, és előszed a zsebéből egy hordozható winchester-t. Amíg a gép betölt, legöngyöli az eszköz feltekert kábelét, és cseveg.
- Nézd, nekem semmi közöm ehhez az egész ügyhöz, nem is tudok róla semmit. Csak egy egyszerű programozó vagyok, amilyen te is. Mert programozó vagy, gondolom… Bár elég gyengusz a géped, ahhoz képest, amit vártam.
- Értem, szóval te is csak egy amolyan szenvedő alany-féle lehetsz... Mindazonáltal gondolom, hogy jó sokat fizetnek azért, hogy nekik dolgozz... Legalábbis ha ilyen fontos nekik ez az egész ügy, akkor valamivel be kell fogni az ember száját, nem igaz? Na, de ne is figyelj arra, amit beszélek, csak próbálom oldani a feszültséget... *Persze ez nem igaz, Justin igenis megpróbál valami infót kiszedni Loggerből, bár vallatás terén elég gyakorlatlan* - Ó, tudod a gyenge gépekből is ki lehet hozni jó dolgokat, ha az ember tudja, hogy csinálja...
- Aham. De ez a gép egy igazi fapados szar. Mi a rák folyik itt, mi? Át akarsz baszni, haver?
Ekkor, mintha az ég szakadna rájuk, hirtelen hangzavar támad. Az ajtó szinte berobban, és egymás szavába vágó, üvöltöző alakok vágódnak be a romjain át.
- Azonnal a földre! Lássam a kezét! Lássam! Mutassa a kezét! Feküdjön a földre!
Logger teljesen elsápad, és engedelmesen a földre hasal.


//áhh, most oda a szép kék-fehér sormintának ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Justin Flame lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin Flame lakása   Justin Flame lakása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Justin Flame lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Justin Flame

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: Egyéb helyszínek (IC - játéktér) :: Játékosok lakhelyei-
Ugrás: