Heroes - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes - RPG

2007-et írunk. Az átlagos életet élt emberek egy maroknyi csapata rádöbben, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezek a képességek nem véletlenül mutatkoznak.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Steve Johnson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Steve Johnson




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Dec. 25.

Steve Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Steve Johnson   Steve Johnson Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 4:04 pm

Név: Steve Johnson
Születési helye és ideje: 1985. December 19. Manhattan
Kor: 22
Neme: férfi
Foglalkozás: Autószerelő/éjszakai versenyzés/
Családi állapot: barátnő/név:Cindy /
Rassz: Hős

Előtörténet: 1985-ban születtem december 19-én Manhattanben. Milyen volt a gyerekkorom? A családban én voltam az egyedüli gyermek. Jól viselkedtem, általában nem voltak velem nagyobb gondok. Édesapám autószerelőként dolgozott, édesanyám pedig titkárnőként tevékenykedett egy jól menő cégnél. Már kiskoromban megtetszettek az autók, 7 éves koromban kívülről tudtam a kocsik márkáját. Estefelé apum sokszor lent volt a műhelyben, ami a házunkhoz tartozott. Figyelmesen néztem, mit csinál, és ő szerelés közben tanítgatott engem az autószerelésre, hogy mi micsoda, és hogy mit milyen szerszámmal kell megjavítani.

Az idő telt, kijártam az általános iskolát. 14 évesen a kamaszkoromat nem mondanám már olyan fényesnek, sok baj volt velem. A magolás nem érdekelt, ellenben az autók annál inkább. Az első meglepő dolog akkor történt velem,amikor reggel suliba készültem mint mindig, de már nem sok időm volt, hogy beérjek. Még a buszt is lekéstem. Futottam, ahogy csak tudtam. Úgy éreztem mintha formában lennék, olyan jól ment a futás. Sőt egyre gyorsabb lettem, és nem késtem el a suliból. Számomra nagyon furcsa volt, hogy érhettem be ilyen gyorsan? És még el se fáradtam. Apám fedezte fel bennem milyen jó érzékem, és reflexem van a vezetéshez. 14 évesen a korabeliekkel jártam kisebb versenyekre, és sikerült díjakat is nyernem. Azért a tanulást nem hagytam abba, nem is hagyhattam, a szüleim követelték tőlem, hogy szedjem össze magam, mert csak akkor engednek el versenyezni. Kijártam a középiskolát, de tovább tanulni Főiskolára, Egyetemre? Áh dehogy is, nem mentem. De természetesen 18-évesen a jogosítványt letettem, ami elég könnyedén ment. Fura, de ami kiskoromban történt nem tudtam elfelejteni. Esténként elmentem otthonról, megtudni mi is történik velem. Elkezdtem a futást, és próbáltam koncentrálni becsuktam a szemem. Mikor már kinyitottam hihetetlen gyorsaságra tettem szert. Kissé meg is ijedtem magamtól, elsőre nem tudtam felfogni. Egyre többször próbáltam ki, és így már megértettem, más vagyok mint egy halandó ember. Az autószerelő szakmát végeztem el, ami 3 év volt. Be akartam szállni a családi vállalkozásba. 21 évesen segítettem apumnak a műhelyben. Meg voltam elégedve magammal, sikerült elköltöznöm és még egy szép lánnyal is megismerkedtem, akit Cindynek hívtak. Én mégis többre vágytam. Egy külön lakást sikerült vennem, Cindyvel be is költöztünk. Egy jó barátom, Max elhívott, egy esti illegális autóversenyzésre, mint néző, mivel tudta mennyire imádom az autókat és a vezetést. Hihetetlen élmény volt. Azok az autók jézusom! A verseny, a csikorgó kerekek, azok a jó nők a tuningolt autók előtt. A hivatalos versenyzést 18 évesen ott hagytam, mert nem találtam benne élvezetet, de ez az este visszahozta a versenyzés iránti szenvedélyemet. Azóta is hálás vagyok a barátomnak, hogy elvitt oda.
Az azt követő éjszakán alig tudtam aludni. Autót mindig is szerettem volna venni, de most már minél hamarabb akartam. Egy Honda Civic-et vettem meg. Egy teljes éven át gyűjtöttem rá, még Max is beszállt pénzzel. Úgy gondolta, segít nekem és majd ő fog engem szponzorálni. Természetesen, így versenyen még fel sem vehettem volna a versenyt a többi indulóval szemben. Semmi extra nem volt az autómban. Amíg gyűjtöttem a pénzt, sok versenyt megnéztem és megismerkedtem egy szerelővel. Elmentünk hozzá Max-el, kicseréltettem a motort, és egy kisebb nitrót helyeztünk el.
Sok mindent ki akartam cserélni, de a pénztárcánkból ennyire futotta. Gondoltam, ha versenyeken tudok nyerni, akkor majd fejleszthetem tovább az autómat a nyereményből. Tudtam, este a versenyeken jobb autók furikáznak, mint az enyém, de már nem tudtam várni, meg akartam nézni és tapasztalni, mit tud az autó. Cindy-nek nem mondtam el az autóversenyzésről az igazságot, ezért neheztelt rám. De látta rajtam, hogy én mindenáron ezt akarom. Elmentem az első versenyemre, jött velem Cindy és Max is, mint a nagydumás szponzor. Először akartam versenyezni, de velem senki sem akart, mindenki lenézett. Azért egy kihívóm akadt, elég kemény csávónak tűnt. Kifújtam magam próbáltam koncentrálni, és felvettem a napszemüveget. Csak annyi volt a feladat, hogy beérjek a célba egy hosszú egyenes után. A rajtot elindították, nyomtam a gázt ezerrel, figyeltem a mellettem lévőre. Gyorsabb volt, direkt megállt mellettem és rám mosolygott.
Nem törődtem vele, elé mentem és feltartottam. Próbált előzni ,de nem tudott, annyira jól zártam a szöget. Beindítottam a nitrót és nagyobb előnyöm lett. Ő is így tett, egyre közeledett felém, nem tudtam már feltartani, de a célba az autóm hamarabb ért be. Nagyon örültem, nem hittem el, nyertem! Sokan örültek a győzelmemnek, meg is kérdezték, hogy ki vagyok. Elmondtam nekik és mindenki az én nevemet kiabálta. Apámnak és anyámnak soha nem mondtam el, hogy esténként hova járok bonusz pénzt gyűjteni. Azóta fél éve vagyok itt és egy kisebb hírnévre tettem szert. Az autóra így lett pénz és átalakítottuk, vettem neki egy saját garázst. A családi melót persze nem hagytam ott, de igazán este élvezem ki a munka fáradalmait egy jó kis versenyzéssel. Soha nem árultam el a családomnak és a szerelmemnek, hogy valami különös dolog lakik bennem . Megtartottam saját magam számára ezt a titkot………

Jellem: Nem szeretek a középpontba lenni,és főleg nem irányítani más embereket. Sokat szoktam viccelődni, viszont tudom hol a határ. Nem szeretem ha ok nélkül bántanak.
Az élet felfogásom: amíg élek addig kell kiélveznem minden percet. De alapjában véve kedves és segítőkész vagyok.


Különleges ismertetőjel.: Imádja a szemüvegét minden versenynél használja
Egészségi állapot/betegségek: teljesen egészséges

Külső: A bőröm színe fehér. 188 cm magas, 88 kg. A teste sportos. Haja színe szőke a szeme pedig zöld. Kedveli a divatot, imádja a farmer nadrágokat és az ingeket.


Szakértelem: Nagyon jól ért a vezetéshez. Az autók típusát és márkáját kívülről tudja.
Autók javítása, mivel az a mestersége.

Képessége: Gyorsaság: Teljesen nem ismeri a különleges erejét. Ebből adódóan 2 szintet sajátított el.
1. 50km/h időtartama 10 perc
2. 100km/h időtartama 5 perc

Megjegyzés: Na ki a gyorsabb én vagy te?

.
Az autóm leírása: HONDA CIVIC /Átalakított/

Az autóm Kinézete:








Érdekesség: Rendszámtábla változtatása, ezt csak az autóból lehet irányítani. Az autó alatt 2 neon lámpa világít kék színűen.



Alap adatok:
1,8 literes benzinmotor 140 lóerős teljesítmény mellett 6,4 litert fogyaszt 100 km-en. Maximális forgatónyomatéka 179 Nm.

1,4 literes i-DSI motor 83 lóerős, 119 Nm-es maximális forgatónyomatékkal és 6,1 literes fogyasztással 100 km-en. Végsebesség: 297 km/h

Motor:

2.0 literes turbómotor 300 lóerő

Váltó:
Allison T310 működés : Automata 6 fokozatú

Futómű:
DANA 11-26 (sajtolt, hegesztett merev hídház; egyfokozatú hypoid fõhajtóművel)
teherbírás: 10700 kg
rugózás / csillapítás: 4 db légrugó / 4db hidraulikus lengéscsillapító
folyamatos, elektronikusan vezérelt szintszabályozás
Wabco ECAS rendszer, térdepléssel

Fékrendszer:

Üzemi fékszerkezet:

Rendszere: pneumatikus
Gyártmánya: KNORR BREMSE / WABCO
Fékkörök száma: 2

Kerékfékszerkezet:

"A" tengely: Tárcsa fék
Wabco PAN 19-1

"B"tengely: Tárcsa fék
Wabco PAN 19-1

ABS/ASR:

Gyártmánya: WABCO
Elektronika típusa: „E”, 6 szenzor / 6 szelep.

Kormányzás:
gyártmánya: RBL
típusa: C 500V
rásegítés módja: hidraulikus
kormányoszlop: szögben és magasságban állítható

Nitró: A Nos típusú nitrómárka. Nitró segítségével a végsebesség 340 km/h


Autós hifi adatai:

Pioneer Deh-P77MP típusú fejegység.4*50W MOSFET erősítő, MP3 (ID3 Tag) és WMA kompatibilis, Burr-Brown 24-bites D/A konverter,Sebesség függő hangerőszabályzás, CD-váltó vezérlés, D4Q-RDS-tuner, telefonnémítás, 3 pár 6,5V RCA kimenet, 3 sávos EEQ+, HPF, SFEQ, lenyíló és levehető teli-előlap,fázisfordítás,Rádio text, kormánytáv vezérlő van hozzá.













Szjp: Az első esti versenyzés.
* Nem bírtam tovább, versenyeznem kellett mindenáron. Este megérkeztem a helyszínre. Az autóm nem állt még készen a versenyre, nem tudtam rá sokat költeni,nem volt elég pénzem. Sokan néztek, bámultak mit keres ez itt? De engem csak az érdekelt, ki áll ki ellenem? Kinevettek, és lenéztek, de azért akadt egy kihívóm.¬
~ Ahogy gondoltam mindenki lenéz nem baj majd hamarosan megismerik a nevem!~
* Felálltunk a rajthoz, a cél: végig menni a hosszú egyenesen és beérni a célba, csak ennyi a feladat. A rajt elindítását, természetesen egy szép lány indította el.*
- Szerintem azt se tudod mit csinálsz, remélem azért vágod,hogy semmi esélyed sincs ellenem.
~ HE.. a kis nagyszájú. Majd meglátjuk kinek van esélye kinek nincs.~
* Ránéztem, és pislogtam egyet. Magabiztosnak tűntem, de tudtam ő gyorsabb nálam.
A zsebemből elővettem a szemüvegemet, és vártam az indulást. A lány intett, és elindultam. Izomból nyomtam neki, nem is figyeltem a mellettem lévőre, csak az érdekelt minél gyorsabb legyek. A kihívóm ahogy számítottam gyorsabb volt, direkt lelassított, így mellettem ment. Természetesen most már figyeltem rá, az autómból láttam, mosolyog folyamatosan.*
~ Mit mosolyog ez?? Kinek hiszi magát, na jól van elég volt………..~
* Kihasználtam a magabiztosságát. Az autómmal elé álltam, nem hagytam neki teret az előzésre. Nem is tudott megelőzni olyan jól zártam a szöget*
~ Itt az idő, ki kell használni a cuccost. Csak ne hogy besüljön!~
* Megnyomtam a nitrót, a sebesség megnőtt, teljesen magával ragadott. Úgy éreztem, minthogyha préselnének az ülésre. Ő is rákapcsolt, közeledett elég agresszívan. A szögeket már nem tudtam zárni. Szinte már majdnem egymást mellett volt a 2 autó. De, az enyém előrébb ért be a célba.*
~ Nem hiszem el nyertem!!!!!!!!~
* Barátom Max és Cindy nagyon boldogok voltak, ahogy én is. De tudtam, az autóra jó sok új beállítás vár még.*
~ Mondtam, hogy a nevemet megfogják ismerni, így is lett~



Sajnálom az autóm képét és a rádióét nem tudtam betenni…….


A hozzászólást összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 11, 2008 8:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Steve Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steve Johnson   Steve Johnson Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 5:29 pm

Az előtörténetet NEM fogadom el. Sok benne a vesszőhiba, más kimaradt írásjelek, illetve igekötők és igék felesleges különírása, vagy épp egybeírása... Nézd át, mert ez így nem fog menni. Továbbá vannak benne túlmagyarázások, pl. rögtön az, hogy majdnem karácsonykor születtél. 1. mindenki tudja, mikor van karácsony, 2. ha 23-án születtél volna, akkor az inkább 'majdnem' lenne Wink Nézd át, és jelezd pm-ben, ha javítottad.
Vissza az elejére Go down
Steve Johnson




Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Dec. 25.

Steve Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steve Johnson   Steve Johnson Icon_minitimePént. Jan. 11, 2008 8:52 pm

Kijavítottam remélem, így jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Justin Flame

Justin Flame


Hozzászólások száma : 76
Age : 38
Registration date : 2007. Nov. 30.

Steve Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steve Johnson   Steve Johnson Icon_minitimePént. Jan. 11, 2008 11:49 pm

Egye fene, az előtörténetet elfogadom, de azért lehetne jobb is... Valamelyik admintól majd kapsz színt. Jó játékot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Steve Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steve Johnson   Steve Johnson Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Steve Johnson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes - RPG :: Legendák :: Legendák krónikái :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: